Знущання над клієнтом

vladusha 21 березня 2020, 21:23
10.03.2020 було заблоковано картку, на яку отримую заробітну плату. Зателефонувавши до банку з«ясувала, що необхідно пройти авторизацію для чого надати банку відповідні документи, а саме, довідку про доходи за минулий рік. Отримавши вказану довідку, 12.03.2020 звернулась у відділення банку, надавши відповідні документи. Надвечір того ж дня по телефону банк повідомив, що надана довідка не містить всіх необхідних реквізитів, а тому необхідно надати нову довідку. Наступного дня, а саме, 13.03.2020 знову звернулась до відділення банку, надавши оновлену довідку. Знову ж таки надвечір того ж дня з банку надійшло повідомлення про те, що оскільки я звернулась до банку з приводу проходження авторизації аж в березні, тому до банку необхідно надати довідку про доходи ще за січень -лютий 2020. Враховуючи те, що 13.03.2020 була п»ятниця, повідомлення з банку надійшло близько 17 год., я мала можливіст отримати довідку про нараховану та виплачену заробітну плату лише в понеділок 16.03.2020. і це враховуючи те, що на вказану картку мені нараховується ЛИШЕ ЗАРОБІТНА ПЛАТА. Іншого джерела доходу я не маю. таким чином, наючи нараховану заробітну плату я не могла її отримати!!! На всі дзвінки до колцентру надавалась одна відповідь, що мені нічим допомогти не можуть допоки не буде пройдена авторизація. Яким чином і за які кошти я мала увесь цей період жити, харчуватись, їздити до роботи відповідь одна- нічим допомогти не можемо!!! 16.03.2020 мною знову було надано до банку чергову довідку про заробітну плату. Станом на 21.03.2020р. заробітна плата є заблокованою!!! Яким чином моя сім«я має жити та ще в умовах карантину відповідь одна — вибачте але ми не можемо допомогти, чекайте. На моє останнє звернення до колценту я взагалі отримала відповідь, що маю звернутись з ЛИСТОМ, ЯКИЙ ПОВИНЕН БУТИ НАПРАВЛЕНИЙ ПОШТОЮ до офісу банку, який знаходиться в м. Дніпрі і чекати від них письмову відповідь або звертатись до, увага, виконавчої служби!!! Для мене є незрозумілим, чому банк не міг мені ще 12.03.2020, під час першого звернення повідомити про те, які конкретно документи необхідні для авторизації, а змушували мене ТРИЧІ!!! приходити до банку та коли нарешті я зможу отримати ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ, яка заблокована банком, щоб мати можливість хоча б придбати продукти та прогодувати сім»ю!!! Ніколи не писала жодних відгуків, але на даний момент це просто крик душі!!!
22 березня 2020, 10:11

troeschina
troeschina
23 березня 2020, 13:36
12 дней не могут внятно сформулировать, что необходимо - это видимо и есть «найкоротший термін»