Приват дно

Vasss 19 березня 2020, 18:57
Доброго дня, я користуюсь приватом більше 10 років, я ФОП рахунок теж відкритий в приваті, за рік по підприємцю проходить близько 1 000 000 гривень, я не є проблемним клієнтам все гаситься вчасно. 24.11 мені відмовлено в оплаті частинами де був ліміт в 25 000грн. без попередження, де перед продавцями фокстроту я виглядав як БОМЖ. Дякую! Сьогодні мій кредитний ліміт з 37т знизився на 18т без попередження і т.д. і не треба мені розповідати що «система встановлює». Зрозумієте що не я живу за ваші гроші, а ви за мої і таких як я, і ви не маєте ніякого права не рахуватися з нами і навіть не ставити в курс коли ви рішили знизити кредитні ліміти в цей тяжкий час, коли люди впевнені що на карті є, а там, привіт. Дякую за всіх, таких як я. Зараз шукаю новий банк для співпраці, і відкриття підприємницького рахунку. Думаю це буде Альфа банк. Дякую мій приват (((.
19 березня 2020, 19:56
Добрий вечір!
Нам би не хотілося, щоб у Вас склалося негативне враження про банк.
Ми розуміємо, що зміна ліміту могла стати несподіванкою. Дозвольте пояснити, що ліміт встановлюється для кожного клієнта індивідуально та розраховується за допомогою складної математичної моделі, що включає в себе сотні факторів. Хочемо зазначити, що активне користування продуктами банку може позитивно вплинути на суму ліміту в майбутньому.
З повагою, ПриватБанк.