Шахрайство через Приват24

OlhaKaplun 16 березня 2020, 12:29
28 лютого 2020 року в мене було викрадено телефон, iPhone XR. Викрадачі змогли зайти в мій Приват24 без зміни паролю і перевести всі кошти з кредитної картки на карту іншого банку. Кошти були переведені тоді, коли я вже відновила сім карту і жодного повідомлення про рух коштів на своїх рахунках я не отримала і не отримую тепер. Наразі від кіберполіції немає жодного результату і звісно усі кошти, і відсотки, які були нараховані за їх переведення та використання повертати мені. Банк чекає результатів розслідування і жодної відповідальності за ненадійність свого додатку не несе.
16 березня 2020, 13:02
Нам дуже шкода, що Ви зіткнулись з такою ситуацією.
Банк зацікавлений у тому, щоб оберігати своїх клієнтів від шахрайських дій, і завжди працює спільно з правоохоронними органами для розшуку та затримання зловмисників, які вчиняють протиправні дії щодо клієнтів банку, але, на жаль, в описаній Вами ситуації банк обмежений у своїх можливостях. Розслідуванням випадків шахрайства, а також розшук і затримання злодіїв згідно законодавству знаходяться поза юрисдикцією банку. Цим займаються правоохоронні органи, а банк у свою чергу завжди готовий посприяти цьому будь-яким необхідним чином. Для проведення розслідування за фактом шахрайства ми рекомендуємо звертатися до правоохоронних органів, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом усю необхідну інформацію.
З повагою, ПриватБанк.

Lesika1
Lesika1
16 березня 2020, 12:46
Тобто, у Вас викрали телефон, викрадачі самостійно змогли зайти в 24/7 (видно паролі у Вас стояли на автозаповненні), а винен банк??? Чому одразу на 3700 не заблокували рахунок/картку?
16 березня 2020, 12:56
В мене не автозаповнення паролю, а FaceID. Якщо його не пройдено, а злочинці ну ніяк не могли бути одним лицем зі мною, потрібно ввести пароль і тут вже запитання, як їм без зміни паролю вдалось це зробити.
16 березня 2020, 13:00
В сети интернет описаны несколько простых способов обхода FaceID,
так что не нужно все свои проблемы перевешивать на Приватбанк.

Попробуйте хоть часть своих претензий направить фирме Apple Inc.

Как обойти Face ID

16 березня 2020, 13:02
Ну мало обійти FaceID, потрібен пароль, якого в автозаповненні не було.
16 березня 2020, 13:16
Не хочу публиковать на форуме инструкцию по замене пароля к Приват24,
но вы можете самостоятельно ознакомиться с ней на сайте банка...

При наличии доступа к финансовому номеру телефона операция смены пароля
производиться за пару минут, особенно если знать как это делать.

Если есть доступ к Приват24 по паролю, то для работы приложения
старый финансовый номер уже не актуален.
16 березня 2020, 13:09
OlhaKaplun

«Кошти були переведені тоді, коли я вже відновила сім карту і жодного повідомлення про рух коштів на своїх рахунках я не отримала і не отримую тепер.»

Ну так зайдите в Приват24 и посмотрите на настройки - ведь информирование о транзакциях можно и отключать - было бы желание.
Toxa David
Toxa David
17 березня 2020, 7:59
Похоже номер уже не финансовый и не отображает информацию о движении средств, возможно необходимо посетить отделение с документами, сделать номер финансовым и потом заходить в приват24 и смотреть куда ушли деньги.