Обслуговування ФОП, при першій транзакції списали собі всі кошти.

Oleksandr877 13 березня 2020, 12:57
Доброго дня, мене звати Олександр. Колись мав нагоду взяти кредит у приватбанку, було 8000, потім підвищили до 25000 шляхом нав'язування. У житті так склалося, що не мав роботи деякий час (а саме на привеликий жаль — більше року). За цей час мені встановили борг 74000 (що майже втричі більше ніж було за нав'язанними умовами банком). Зараз нарешті влаштувався, та вирішив оформити ФОП з рахунком у приватбанку, з метою, щоб надалі розраховуватись частинами. При першій же транзакції, коли зайшли гроші, на які я розраховував (аліменти, поміч бабусі та інші борги), приватбанк списав всі кошти в свою користь. Таким чином я вважаю їх дії незаконними. Я залишився без грошей, потрібно за щось жити, є також обіцянки, які я не можу виконати «завдяки» приватбанку, не дивлячись на те, що я очікую на судовий процес с приватбанком у квітні, звичайно я цю ситуацію використаю проти приватбанку. Так що я не рекомендую зв'язуватись з приватбанком, котрий вважає, що має право засовувати свою руку до моєї кишені і таким чином вирішувати питання. Дякую за увагу.
13 березня 2020, 13:37
Добрий день.
Не забувайте, що своєчасне виконання зобов’язань – запорука формування позитивної кредитної історії. Завдяки бездоганній кредитній історії Ви можете розраховувати на лояльне ставлення банку в разі надання Вам нових кредитів.
Згідно з Умовами та правилами надання банківських послуг https://privatbank.ua/terms
1.1.3.1.5. Клієнт доручає Банку списувати кошти з рахунків Клієнта у межах сум, що підлягають сплаті Банку за Договором, у разі настання термінів платежів, а також списувати кошти з рахунка у разі настання термінів платежів за іншими договорами Клієнта у розмірах, визначених цими договорами (договірне списання), у межах платіжного ліміту рахунка. Банк списує кошти у грошовій одиниці України/іноземній валюті з будь-якого рахунка Клієнта у розмірі, еквівалентному сумі заборгованості в іноземній валюті/національній валюті України за договором, і купує/продає іноземну валюту на Міжбанківському валютному ринку України. Списання коштів з будь-якого рахунка Клієнта.

Oleksandr877
Oleksandr877
13 березня 2020, 14:25
У договорі не встановлено, що розмір платежа у межі суми, еквівалентна моєму доходові, тим паче, що немає судібного рішення щодо сплати боргу, який відбудеться у квітні, ваші положення не дають вам право списувати усі мої кошти, обговоремо це у суді. Дякую за відповідь, але це не є обгрунтуванням ваших протиправних дій.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Обслуговування ФОП, при першій транзакції списали собі всі кошти.