Увага!!! Злочинці!!!

Відділення за адресою: Київ, вул. Теодора Драйзера, 4
Обережно шахрай!!!
Паспорт який присилає ця особа на ім'я Політило Віталій Володимирович КС263075
17.12.1985 р.н.
Також присилає і ідентифікаційний код на це саме ім'я.
Але я вчасно побачив те що фото переклеювалося. Де під фото підпис надірваний. Я так розумію що паспорт і код викрадений і використовується тільки для цілей збагачення. А це як всім відомо кримінальний злочин. Підробка документів і вимагання грошей. Надіюсь що працівникам поліції потрібно тільки пару разів клацнути мишкою і вони зрозуміють де ця мерзота ховається. Так як ці данні які вказані в паспорті можуть цілком бути і нормальної людини яка навіть не підозрює що від її імені теке відбувається. То треба як омога швидше зупинити злочинну діяльність цієї особи і засадити за грати!!! Ще ця людина вислала мені данні куди я повинен скинути кошти. Будьте уважні!!!
Гонель Іван Володимирович
Номер карти приват банку:
4149 4390 1905 3309.
МФО банка: 305299.
ЕГРПОУ(или ОКПО) 14360570.
Рахунок отримувача 26203881110748.
IBAN:UA703052990000026203881110748.
Надіюсь що це потрібно не тільки мені! І порядні люди не будуть більше ошукані!
ДЯКУЮ ЗА НЕБАЙДУЖІСТЬ!!!
12 березня 2020, 9:58
Добрий ранок!
Дозвольте зазначити, що у своїй діяльності Банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Для проведення розслідування за фактом шахрайства ми рекомендуємо звертатися до правоохоронних органів, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом усю необхідну інформацію.
Додатково, ми підготували для наших Клієнтів ряд простих правил про те, як не стати жертвою шахрайства. Ознайомитися з ними завжди можна на сайті: https://privatbank.ua/safeness
З повагою, ПриватБанк.

R Юрий
R Юрий
11 березня 2020, 23:21
Результат перевірки:
ДОКУМЕНТ: Паспорт громадянина України серія КС номер 263075
Документ визнано недійсним.
Зазначена інформація є довідковою. У разі необхідності офіційного підтвердження зазначеної інформації, особі необхідно особисто звернутися з оригіналом документа до територіального підрозділу ДМС, який здійснив оформлення документа, або до територіального підрозділу ДМС відповідно до зареєстрованого місця проживання.

По ходу документ реально недействителен