Робота служби безпеки банку

Roman Kozhushko 5 березня 2020, 7:20
Перший раз у своєму житті зіштовхнувся з інтернет махінаціями при купівлі будівельних товарів на Оlx, попросили переказати 30 відсотків передплати що я й зробив, через добу обіцяли привезуть, на наступний день коли я набравїх сказали що вже відгрузили і везуть, і це був останні контакт, більше ніхто ніразу на контакт не вийшов.
Перше моє звернення було у поліцію, заяву прийняли сказали що таких багато і ймовірності зясувати не багато, при умові що я пересилав кошти клієнту Приватбанка, дав номер карти ПІБ отримувача.
І тут я догадався зателефонувати на 3700 служба підтримки ПРИВАТУ і для себе вияснив що вони майже боги, не минуло і10 годин, як все було зясовано і кошти повернуто мені на карту.
Дякую Всім працівникам ПРИВАТУ, за надзвичайно відповідальне ставлення до проблем своїх клієнтів, дякую, дякую і ще раз дякую, особливо цій милі дівчині яка прийняла моє звернення і на кінець дня повідомила) що МИ все зясували і коши через кілька годин будуть увас на карті.
5 березня 2020, 11:18
Дякуємо Вам за відгук! Раді, що Ваше питання успішно вирішено.
Ми високо цінуємо Вашу довіру і будемо робити все, щоб і надалі Ви могли покластися на нас в будь-яку хвилину.

Anrost1974
Anrost1974
5 березня 2020, 15:42
Блин,ну враньё 100%е. Не позорьтесь.
Sasha33
Sasha33
5 березня 2020, 16:01
Якщо ще картка ПБ то ще можливий варіант отримання грошей, на яку був здійснений платіжним!