О приложении

krv77 2 березня 2020, 10:25
Небольшой отзыв о сабже…
Бета версия приват24 — это ужас. На мобиле может быть и лучше, но на десктопе… В среднем — на 2-3 клика больше для тривиальных операций, чем в старой версии, метро-стиль огромных плашек, недостаток информации на одном экране…
Да и еще в подтверждение платежа — то QR код засветит… на ДЕСКТОПЕ, чем я его сканирую? То отошлет подтверждение в телефон…
А если я не хочу иметь приложение Приват24 на телефоне, то что, и оплатить не смогу счет?
Неудобно.
2 березня 2020, 13:44
Дозвольте зазначити, що зараз в світі все змінюється дуже швидко і Приват24 — не виключення.
Колишня версія сайту морально застаріла і було прийнято рішення щодо оновлення сервісу, як зовні так і всередині.
Ми розуміємо, що інколи зміни можуть бути прийняти не відразу, та в той же час, після ознайомлення та користування новим інтерфейсом він стане для Вас таким же рідним та близьким, як і звичний сайт.
Щодо підтвердження через застосунок, то банк пропонує даний спосіб лише в тому разі, якщо у Вас є активні сесії в ньому. В разі невикористання застосунку Ви можете розлогінитися в ньому або ж звернутися до нас і ми допоможемо це зробити.
Дякуємо за зворотній зв'язок. Для нас важлива думка кожного клієнта.

krv77
krv77
2 березня 2020, 13:52

Зрозумiло....
Розробники Скайпу теж так думали...