Звернення для військовослужбовців

kadet17777 23 лютого 2020, 19:40
Для припинення нарахування відсотків по кредиту для в/сл фото документів можна подавати безпосередньо через чат Приват24! Просто чудово!
PrivatBankQM 24 лютого 2020, 9:42
Доброго ранку!
Дякуємо за Ваш відгук! Ми намагаємось зробити сервіс максимально зручним та приємним в користуванні. Нам дуже приємно, що Ви оцінили наші старання.
З повагою, ПриватБанк.

23 лютого 2020, 19:43
Національний банк 14 лютого 2020 року надіслав банкам додаткове роз’яснення щодо виконання ними вимог законодавства України, а саме – не нараховування процентів, штрафів та пені за кредитами для професійних військових та контрактників із початку особливого періоду (із 18 березня 2014 року), а для мобілізованих військових – із дати їх мобілізації.
Щодо кожного випадку порушення Управління захисту прав споживачів фінансових послуг Національного банку зверталося безпосередньо до банків із вимогою вирішити ситуацію. Приблизно у 60% випадків проблему було вирішено позитивно для споживачів – банки списали неправомірно нараховані відсотки. Решта випадків наразі вирішуються.
Національний банк перевірить дотримання прав військовослужбовців двома банками, на які скаржилися найчастіше, під час запланованих у поточному році перевірок цих банків.

Банки не повинні нараховувати військовим проценти за кредитами

Jokets
Jokets
23 лютого 2020, 22:06
Главное что бы военные понимали, что от платы кредита их не освобождают)
24 лютого 2020, 10:53
То: Qwerty1999
«не нараховування процентів, штрафів та пені за кредитами для професійних військових та контрактників» — вопрос к тем, кто разобрался в теме.
Правила «Универсальная с кредитным лимитом » — не ограничивают срок поьзования кредитом. Платишь % и пользуйся, вернешь когда надоест платить. Если по указу НБУ все оплаты за кредит отменяются, то можно пользоваться пока не кончится война?
Т.е. имеем бесплатный бессрочный займ. Банк несет убытки.
Будут под любыми предлогами отказывать военным в выдаче карты с ненулевым лимитом. Банк не обязан повышать лимит выше нуля.
Так уже алгоритм готов: вы не подходите по 1000 параметрам, (хотя параметр один).
Ни на чем не настаиваю. Мысли в слух. Очередной популизм.
Дайте людям реальное мат. обеспечение какого они заслуживают.
24 лютого 2020, 12:22
Текст своего сообщения я скопипастил из новостного сообщения НБУ,
с которым можно ознакомиться по ссылке, приведенной там же.

Не вижу смысла в ваших претензиях ко мне за оригинальный
текст НБУ — там всё чётко и однозначно прописано.

Если вас чем-то не устраивает эта норма закона — для внесения
в неё изменений есть депутаты ВРУ и монобольшинство в парламенте.
24 лютого 2020, 12:39
Я без претензий.
« из новостного сообщения НБУ,» — это не закон.
«Если вас чем-то не устраивает эта норма закона » — я не оцениваю то, что не видел. Искать не буду. Вопрос снимается.
Ни на чем не настаиваю.
24 лютого 2020, 13:00
«это не закон»

Можно и закон процитировать, лишь он он выполнялся не только Приватбанком…

ЗУ «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей»

Стаття 14. Пільги військовослужбовцям та членам їх сімей

п. 15. Військовослужбовцям з початку і до закінчення особливого періоду, а резервістам та військовозобов’язаним — з моменту призову під час мобілізації і до закінчення особливого періоду штрафні санкції, пеня за невиконання зобов’язань перед підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, у тому числі банками, та фізичними особами, а також проценти за користування кредитом не нараховуються.
24 лютого 2020, 13:21
«до закінчення особливого періоду» —
Не только о банках речь:
«невиконання зобов’язань перед підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, у тому числі банками, та фізичними особами,» — Спасибо. Теперь ознакомлен. Закон коснулся практически всех.