Приватбанк незаконно списує кошти з рахунків

nebayduzhyy 23 лютого 2020, 14:56
Я клієнт Приватанку понад 11 років (останні 5 років vip-клієнт з значними депозитами, персональним банкіром, gold картками, значним рухом коштів). Розповім Вам коротку історію, як Приватбанк незаконно списав з мого рахунку 126.47 грн, не вказавши це в історії операцій по картці (це взагалі ніде не відобразилось).
Власне сама розповідь: я користуюсь мобільним додатком Приват24, на п«ятницю 21.02.2020 року мав заборгованість по картці Універсальна 33282.83 грн, тому поповнив її на 33 383 грн (закрив усю заборгованість перед банком і 0.17 грн власних коштів залишилось) Кредитний ліміт 50 000 грн + 0.17 грн власних коштів.
Після цього поповнення карткою я не користувався. Наступного дня, у суботу 22.02.2020 я помітив, що відбулось невідоме мені списання 126.47 грн, яке ще й не відобразилось в історії операцій по картці. Тобто замість кредитного ліміту 50 000 грн + 0.17 грн власних коштів, на моїй картці залишилось 49873.70 грн кредитного ліміту.
Я спробував зясувати причину в технічного спеціаліста Приватбанку, проте вона заявила, що все вірно, жодних списань по системі не видно і взагалі це я дурень, а про 126.47 грн ніде не відображається (це й правда, система кошти списала, а в історії операцій картки цього не відображено).
Підсумовуючи: 126.47 грн Приватбанк списав незаконно і повертати їх не збирається. Доведеться писати заяву в Найполіцію для розслідування цього інциденту.
Рекомендую кожному клієнту Приватбанку ретельно слідкувати за рухом коштів аби схожа ситуація з Вами не трапилась, а краще змінити Приватбанк на інший банк, поки Приватбанк не доведе, що зберігати гроші в ньому надійно, а всі без винятку операції по рахунках є прозорими і відображаються в системі. Всім миру!
PrivatBankQM 23 лютого 2020, 16:26
Ми б не хотіли, щоб у Вас склалося неправильне враження про банк.
Виходячи з опису ситуації, наданої Вами тут і при зверненні в підтримку ми перевірили інформацію детально та хочемо зазначити, що ймовірно, за баланс картки Вами було сприйнято сальдо трат/зарахувань по картці на кінець дня. Рекомендуємо переглядати баланс картки станом на кінець дня дивлячись на баланс після останньої операції в цей день. В Приват24, вище виписки по картці для зручності відображається сальдо за день. Наприклад, якщо по картці у Вас було списання за день на суму 5 000грн, а зарахування були на загальну суму 150 грн, то в підсумку у Вас буде відображено сальдо -4 850грн. Але це не є баланс картки або Ваша заборгованість на той момент.
Нами буде проаналізовано Ваше звернення в підтримку для покращення якості обслуговування в майбутньому. Якщо у Вас залишились невирішені або виникнуть нові питання, будемо раді відповісти на них в особистому повідомленні.
З повагою, ПриватБанк.

** Нацполіцію
Sasha33
Sasha33
23 лютого 2020, 16:25
Вам комп'ютер нарахував відсотки по кредиту!
MykolaA
MykolaA
23 лютого 2020, 18:00
«історію, як Приватбанк незаконно списав» - как ВИП клиент с миллионными обооротами беспокоится за 0,17 грн., которые  недосмотрел по невнимательности. ИМХО.
23 лютого 2020, 22:41
Пора к окулисту, ну либо в первый клас букварь по новому пройти. Бывает...
krv77
krv77
24 лютого 2020, 11:17
Тут не о 17 копеек речь идет, а о том, что по карте минус стался, поэтому после 25го автор вышел бы из льготного периода, возможно... А возможно и нет, ибо непонятное списание непонятной датой...
24 лютого 2020, 23:41
А якщо ВІП клієнт із міліонними обертами турбується за простих сметрних - за нас з вами? - Йому то байдуже за 126.47, але на його місці могла опинитись жива людина, яка після погашення кредиту забила б на систему і викинула б картку, а через 10 років їй би запропонували погасити борг в надцять тисяч.
Що як реально приват облажався або проводить тест на неуважність!?

Небайдужий, ви молодець! Навіть якщо і помилились, то у привата повинна бути чітка інформативна відповідь на такий випадок, з доказами.
24 лютого 2020, 23:44
А ось і підтвердження моєї видуманої історії. Норм збіг.
Жива людина забила, а там виявився борг, хоча вона реально могла бачити як його закриває.
Гривня боком вилізла і роками росла.
Jokets
Jokets
23 лютого 2020, 22:10
Лишь одно беспокоит, что человек с картой голд считает себя ВИП клиентом
24 лютого 2020, 23:37
У віп клієнта може бути і голд і платина.
25 лютого 2020, 0:21
Для агенту П вартістю 2К грн то не суттєво, тож не намагайтесь переконати тих хто топить роками за одну сторону

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Приватбанк незаконно списує кошти з рахунків