Підскажіть що робити

Sergeytuk2015 12 лютого 2020, 1:02
В жовтні приват банк видав мені кредит не суму майже 7 тисяч з кредитним лімітом 0 і в той самий момент гроші списав інтернет сайт. Картка мала бути не дійсна мені в травні виповнилось 25 і за законом я мав змінити фотографію в паспорті, або отримати айді картку і підтвердити свою особистість в банку що я зробив в січні. Мій персональний банкір мені надав інформацію по цьому питанню((звертайтесь в поліцію)) банк не може об'яснити чому він надав мені кредит який я не просив на таку таку картку, відповідь від персонального банкіра я отримав недавно, зато з моєї іншої картки банк списав 4 рази по 400 гривень проценти
PrivatBankQM 12 лютого 2020, 10:04
Доброго ранку!
За Вашим зверненням, банк, діючи в рамках правил міжнародних платіжних систем сформував запит на опротестування операції по картці. На жаль, нам не вдалося отримати позитивне рішення та оскаржити даний платіж, з тієї причини, що було укладено договір між Вами та сайтом. Про що нам було надано відповідні документи зі сторони сайту. Відповідно, даний сайт надав Вам певну послугу, за що і була проведена оплата з картки. За Вашим зверненням на пошту chargeback@privatbank.ua Ви можете отримати документи по заявці. Якщо Ви стверджуєте, що не оформлювали договір та не отримували послугу або товар від даного сайту, рекомендуємо звернутись до правоохоронних органів.
З повагою, ПриватБанк.

12 лютого 2020, 10:00
Я так понимаю, что карту вы получали в январе, когда ваш паспорт был действителен. Остальной текст, типа: «кредит не суму майже 7 тисяч з кредитним лімітом 0» не очень понятен, ибо нет детализации: в каком виде вам выдали кредит. На мой взгляд более актуальным будет вопрос:  что делать банкам с такими клиентами?)) ИМХО
Sergeytuk2015
Sergeytuk2015
12 лютого 2020, 10:11
В мене питання чому банк дав кредит на картку яка була не підтверджена новим паспортом, чому дав кредит який я в нього не просив, і видав рівно таку суму яку сайт списав
12 лютого 2020, 10:51
У меня вопрос: когда вы карту получали у вас паспорт был действителен? Банк не миграционная служба.
Списал патамуша вы договор с сайтом заключили на эту операцию. Если вы облажались и пытаетесь съехать на банк---думаю вам не удастся. Попытка канеш не пытка...
Damned
Damned
12 лютого 2020, 13:17
«і в той самий момент гроші списав інтернет сайт.»

А адрес сайте можете озвучить ?
Jokets
Jokets
12 лютого 2020, 18:00
Согласно ЗУ если не ошибаюсь есть 30 дней на обновления данных и если вот не сделать то и тогда блок может быть. Сами виноваты, но проще сказать что кто-то другой