Хочу отримати договір в письмовій формі де можна?

yuri777 6 лютого 2020, 0:26
В 2014 р відкрив карту універсальна користувався нею як був приватним підприємцем але закрив пп і також карту в відділені завірити що все закрите карту порізали все.Але у 18 році запропонували карту голд оформив користувався збільшували кредитний ліміт чудово потім за місяць 3 рази врізали ліміт.Але одного разу в приват 24 з'являється списання по страхуванню кредитного ліміту, але ж при оформлені голд я не підписував страховку.При звернені в відділення сказали що відключити страховку можна в телефонному режимі.Зателефонувавши 3700 з'єднали з страховиком і він почав пояснювати що страховка може бути пролонгована.Я хвилин 10 пояснював що не підключав.Так як вийшов на прострочку почались дзвінки з банку .4 02 прийшов у відділення і зробив розпечатку операцій (100гр) і тільки тут зрозумів що банк не нову карту випустив а перевипустив по договору 14 року.На разі хотів би в письмовій формі побачити його.Що потрібно для цього зробити?
6 лютого 2020, 18:20
Ми дуже засмучені тим, що у Вас склалося таке враження. Бачимо, що інформація з Вашого питання вже була раніше детально перевірена, після чого з Вами було проведено зворотній зв'язок в телефонному режимі та надано пояснення. Так як Вами була дана згода на оформлення договору, підстав для повернення страхових платежів немає, Ви були згодні на оформлення та могли простежити списання у Приват24, за необхідності відмовитись від договору страхування.
Що стосується договору по карті, при оформленні продуктів у відділенні банку Ви заповнювали і підписували Анкету-заяву по ідентифікації клієнта. Внизу другої сторінки анкети, над підписом клієнта вказано: «Я згоден (-на) з тим, що дана заява разом з Пам'яткою клієнта, Умовами та Правилами надання банківських послуг, а також Тарифами складають між мною і банком договір про надання банківських послуг. Я ознайомився (-лась) і згоден (-на) з Умовами та Правилами надання банківських послуг, а також Тарифами банку, які були надані мені для ознайомлення в письмовому вигляді. Умови та Правила надання банківських послуг розміщені на офіційному сайті ПриватБанку http://www.privatbank.ua. Я зобов'язуюсь виконувати вимоги Умов та Правил надання банківських послуг, а також регулярно ознайомлюватися з їх змінами на сайті ПриватБанку http://www.privatbank.uа»

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Хочу отримати договір в письмовій формі де можна?