Карта универсальная/Кредитный лимит

Ortrenda 1 лютого 2020, 18:18
Пользуюсь приватом с 2010 года, все это время подымал кредитный лимит, поднялся он до 40000грв. У меня сезонная/контрактная работа и кредитка хорошо помогала до зп. В 2019 году в сентябре/октябре вышел из льготного периода и своевременно оплачивал обязательный платеж по расписанию, 31 января погасил всю задолженность 40к грв+ и сегодня 1 февраля приват меняет мне кредитный лимит на 10000 гривен. Просто жалко 10 лет потихоньку подымал и подымал лимит по карте исполняю все их правила и прихоти и в один день минус 30к гривен к лимиту. Ну поздравляю вас минус ещё один платежеспособный клиент у вашего банка!
К слову ушол на моно и не жалею, как приват стал государственным одни ток проблемы.
П.С. все дополнительные документы для повышения кредитного лимита заливал им на сайт, контракты с указанием зарплаты в валюте и ТД.
1 лютого 2020, 20:10
Добрий вечір!
Ми розуміємо, що зміна кредитного ліміту на Вашій картці стала несподіванкою. Банк приймає рішення про розмір кредитного ліміту і про його надання на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і навіть тисячах показників.
Щоб наступного разу Ваш кредитний ліміт був збільшений — продовжуйте активно користуватися послугами і продуктами банку, особливо карткою Універсальною.
Приносимо вибачення за можливі незручності.
З повагою, ПриватБанк.

Sasha33
Sasha33
1 лютого 2020, 18:36
Похожа історія у мене, був лім. 51500 грн. Зрізали до 1860 це була Gold картка, потім через певний період взагалі 0. Закрив рахунок та відкрив картку UNIVERSAL.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Карта универсальная/Кредитный лимит