ПриватБанк збирає персональні дані клієнтів

79Oleg 28 січня 2020, 21:27
Відділення за адресою: Київ, вул. Євгена Харченка, 29-А
На моє звернення для переоформлення картки в відділення банку працівниця зажадала зфотографувати сторінки мого паспорту на камеру планшету. Я запропонував не фотогрфувати, а можу принести ксерокопії в ч/б. На ксерокопіях вказати що копії надано в Приватбанк. Мені було відмовлено. Також телефонував на гарячу лінію з цією пропозицією і там повідомили що такі правила в їх Хоч у договорі я не побачив таких умов. Була пропозиція моя що фотографуйте, але на тлі паспорта має бути папірець з написом «копія надана в Приватбанк». І тут відмова.
Як же з захистом персональних даних ваших клієнтів?
29 січня 2020, 8:56
Процедура ідентифікації клієнта передбачена законодавчими актами, регламентована внутрішніми документами банку. Фотографування клієнта, а так само збереження паспорта та ІПН при проведенні ідентифікації є одною з обов´язкових умов. Це проводиться для того, щоб ефективно боротися з шахрайством і не допустити несанкціонованих дій з Вашими картками і рахунками. Наявність цих даних в банку допоможе нам обслужити Вас в подальшому без пред´явлення паспорта або ІПН, Вам достатньо буде назвати співробітникові номер свого мобільного телефону або пред´явити картку ПриватБанку.

79Oleg
79Oleg
29 січня 2020, 12:27
ПриватБанк збирає персональні дані клієнтв А чому при фотографуванні паспорту заборонено на тлі документу розмістити смужку записом «фотокопія надана в Приватбанк»Навіщо Вам повна фотокопія документу?
ITProves
ITProves
29 січня 2020, 20:40
А какого буя давать фоткать свою доку на айпадик в котором личная почта gmail? Я уже озвучивал, и повторю — менеджер с такого же айпадика выслала мне справочку в которой все мои персональные данные, с ЛИЧНОГО gmail… какие гарантии что этот же менеджер вечерком не переслала эти же данные каким то третьим лицам? Отказ от надписи кому копия выдана, говорит о мутности… и передать могут куда угодно. И нечего лепить нам о конфиденциальности личной gmail почты менеджера. Автор правильно негодует, и не обязан давать фотографировать свои документы на устройство с бытовой учеткой. С таким же успехом и на мобилу менеджер может просить зафоткать, там тот же gmail 100%

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / ПриватБанк збирає персональні дані клієнтів