ПриватБанк вимагає

Anzhela1990 28 січня 2020, 17:11
Я ніколи нікому не буду радити ПриватБанк, як надійний банк, котрий буде на стороні своїх клієнтів.
В мене взагалі ситуація, з якою далі я буду іти і в СМІ.
ПриватБанк поступає незаконно, вони всіляко хочуть стягнути гроші, кожна людина, яка працює каже своє, таке враження, що вони працюють не в одній установі, а в різних. Мова про карту Універсальна.
Коли просила допомоги, в відділенні сказали, добре, і незважаючи на те, що вже був позов до суду (про який я не знала).По карті універсальна дівчина сказала оплатити 15.08.19р 5100грн і питання буде вирішено., Хоча тіло кредиту складало 4000. Я оплатила.Судове засідання пройшло 10 вересня, в якому суд задовольнив позов частково, де заборонив стягнення пенні і штрафу.
На засіданні мене не було (не знала), але ніхто із представників банку не представив суду квитанцію про сплату в розмірі 5100грн.
Суд постановив, що позов задовольнити частково, і заборонив стягнення пенні і штрафу. І рішенням було оплатити 6614грн 69коп.
Коли я згодом отримала рішення суду, я пішла до відділення, де попросила, враховувати 5100 до цієї суми, писали лист на головне відділення, але відповідь була, що гроші я внесла самостійно по своїй волі, і вони погасили штраф, хоча не мали права.
Потім я зверталася до Приватбанку, але вони стояли на своєму.
Кожного дня дзвонили представники банку різних відділів і з кредитної заборгованості, з фінансового контролю, з служби безпеки, з відділу реструктуризації та інших. Всі вони намагалися стягнути кошти, крім тих, що вказав суд.
По рішенню суду, по виконавчому провадженню, я все таки заплатила 6614грн.
Але мало того, що Приват не зняв арешт з моїх карток, вони дзвонять усім моїм родичам, просять про сплату, знову таки, називають різні суми. Якщо не влаштовує рішення суду чи виконання провадження, то подавайте апеляцію і будемо розглядати цю справу, але ж це не вигідно Приватбанку, бо кошти на ці рухи будуть затратні. Мало того, вони ще кажуть, що ці штрафи, вони мають право стягувати, незалежно на судове рішення.
Звісно і довідку про відсутність заборгованості вони не видають.
На форумах у соцмережах я буду шукати ошуканих людей і разом ми будемо протистояти
28 січня 2020, 19:08
Добрий вечір!
Ваше питання вже розглядають фахівці. Ми прагнемо вирішити його в найкоротші терміни. По результату розгляду Вам зателефонує наш співробітник.
З повагою, ПриватБанк.

28 січня 2020, 19:15
«що гроші я внесла самостійно по своїй волі, і вони погасили штраф, хоча не мали права.»- это почему? Согласно договору сначало списываются штрафы, проценты, пеня и только потом тело. Остальное- дело мутное и непонятное... Но вывод один: платите блин всегда вовремя......или не нойте
28 січня 2020, 19:37
Доброго вечора, не мали право,бо вже був позов до суду з цього приводу, а тому всі грошові процеси, потрібно було робити через заяву(дізналася вже пізніше)
28 січня 2020, 20:16
Ваша ошибка в том, что Вы начали общаться с приватбанком, вместо обжалования решения суда и подачи апелляции.
Снять арест может исполнительная служба, что его наложила.
Справка про отсутствии задолженности - Ван не нужна, был суд Вы выполнили его постановление. С момента подачи иска, все договорные отношения прекращаются. Теперь Вы ничего банку не должны, а вот он Вам должен.
Подавать нужно не апелляцию, а к банку претензию на сумму в 5100, а затем иск.
Всех звонарей посылайте лесом.
28 січня 2020, 21:02
Спасибо за ваш совет, но исполнительный лист у меня. Исполнитель снял арест со всех карт, но при использовании другой карты в терминале самообслуживания, было написано, что все деньги которые будут поступать на карту, будут списывать на погашение задолженности.
28 січня 2020, 21:03
Если можете ещё что то посоветовать , буду благодарна
29 січня 2020, 9:29
Избегать в дальнейшем пользоваться услугами этого банка. Этот банк живет по своим законам и будет при возможности отбирать Ваши деньги.
28 січня 2020, 21:37
Мне кажецо так через форум вам эту ситуацию не разрулить) я ваще всегда думал, шо такие мелкие долги банки продают коллекторам, ибо нерационально через суды… Удачи всем и максимальной справедливости
29 січня 2020, 9:01
Спасибо