Не повертають кошти по повідійному списанню за одну покупку

AlinaDembytska 27 січня 2020, 15:19
20.01.2020 о 22:03 годині я здійснила покупку на сайті George на суму 48.55 GPB. Гроші зняло. На другий день у додатку приват24 бій баланс став від‘ємним, на що в онлайн-чаті мені відповіли що я здійснила покупку і тепер маю поповнити карту на суму цього мінуса! В виписці появилось ще одне списання на суму 48.55 GPB тільки о 00:00 20.01.2022. Тобто за одну покупку зняло гроші 2 рази. Я написала магзину на що отримала відповідь, що перше сума не списана а лише заблокована і автоматично повернеться на рахунок протягом 5 робочих днів. Чекаю вже тиждень і гроші мені так і не повернулись. В онлайн-чаті сказали що зформована заявка на повернення коштів і чекати до 120 днів! І це ще не факт що скарга буде вирішена в мою користь!
По моїй карті вже неодноразово було подвійне списання але гроші без проблем автоматично повертались на рахунок( без ніякого сповіщення). А тут ось така неприємна ситуація! Я неприємно здивована цим!
PrivatBankQM 27 січня 2020, 16:46
Ми б не хотіли, щоб у Вас склалось негативне враження про банк.
Дозвольте зазначити, що списання коштів ініціюється не банком. Списання проводиться за запитом торгової точки. Дозвольте зазначити, що в даній ситуації кошти по одному з двох платежів знаходяться в резерві. Це означає, що вони автоматично повертаються назад на доступний баланс картки на 11й день після проведення операції, за умови відсутності запиту на списання від торгової точки.
Нами було детально проаналізовано Ваше звернення в підтримку, щоб уникнути подібної ситуації в майбутньому. Так як заявка на повернення коштів була створена по вже списаній сумі, тому було озвучено регламент до 120 днів. В даному випадку, якщо перша сума повернеться з резерву автоматично, запит на повернення коштів буде оброблено з відмовою, так як це вже не буде подвійним зняттям.
З повагою, ПриватБанк.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Не повертають кошти по повідійному списанню за одну покупку