Підтримка в банку на найнижчому рівні з можливих

Олег Мурин 24 січня 2020, 23:36
Одного «прекрасного дня» я втратив можливість логінитись в свій аккаунт через додаток на андроїд та через сайт (завжди вискакувало повідомлення «Авторизацію відхилено», проблема була точно не в паролі, так як коли неправильний пароль то видає інше повідомлення), дзвонив та писав в підтримку, змінив в результаті близько 7 спеціалістів, але проблему так і не вирішили, методом проб та помилок вияснив, що я можу заходити в кабінет лише через зміну пароля (КОЖНОГО разу щоб зайти в свій аккаунт я мушу міняти пароль, міняв пароль, а в результаті зміню банк, іронічно). Також, раніше постійно видавало помилку при спробі перевести гривні в долари (не подобались андроїд додатку мої ініціали).
Вже мовчу про постійний спам зі сторони банку: «Поповни рахунок в танчиках та отримай золоту у подарунок», «Візьміть участь в розіграші» та всяке таке інше сміття рекламного характеру.
Шкода в пунктах 'Погано' можна вибрати лише 3 пункти, я моментально можу виділити 6…
25 січня 2020, 10:05

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Підтримка в банку на найнижчому рівні з можливих