Що сталося, Приватбанк?

vaskon 23 січня 2020, 21:56
Відділення за адресою: Львів, вул. Вашингтона, 5-5А
Не присилають клієнтам квитанцій про оплату комунальних послуг клієнта з його рахунку. Пишуть доноси у пенсійний фонд на клієнтів-пенсіонерів, якщо ті якийсь час не знімають грошей з рахунку. При цьому вговорюють пенсійний фонд не присилати пенсіонерам пенсій на їх рахунки. Яка ваша справа, що робить клієнт зі своїми грошима? Тим більше, що чим більше грошей на вкладах, тим більше грошей може пустити банк в оборот і отримати більші прибутки. Може керівництво банку придивиться до роботи відділення по вул.Дж.Вашінгтона 5а? Інакше прийдеться клієнтам шукати інші банки для збереження своїх грошей.
24 січня 2020, 10:21
Дозвольте зауважити, що ПриватБанк не здійснює подібні дії на адресу Клієнтів. Описана Вами інформація не відповідає правилам і умовам обслуговування в нашому банку. Дозвольте нам розібратися в ситуації. Ми звернулися до Вас в приватні повідомлення, щоб уточнити деталі та перевірити інформацію, що описана Вами у відгуці.
З повагою, ПриватБанк.
Мінфін
Відповідь адміністратора
28 січня 2020, 11:24
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 28.01.2020).

23 січня 2020, 22:24
От Ви ж злі, менеджер же мало заробляє, і ще й голд клуб обслуговує, а ще рано встає і пізно додому приходить. Ну побачила людина що гроші без діла, вирішила перевірити чи бува людина дуба не врізала, вже може навіть спланувала що придбати на них. А Ви їх так мокрою тряпкою по писку. Саме прикре загалом те що це ж наші люди працюють в цьому банку, і ці ж люди ниють про те який поганий президент і депутати, і як всі крадуть, і як не піклуються про пенсіонерів...
23 січня 2020, 22:48
Я прям вижу как сидит сотрудник и вызваниевает в пенс фонд что бы не платили пенсию - сговор устраивает. Браво давно не смеялся так
23 січня 2020, 23:45
Нету у Вас ОСББ с бабушками консьержами и жильцами которые не хотят платить 50 грн :). Сотрудник вполне может быть соседом и знать о сдаче квартиры, а имея доступ к счету на котором безхозно накапливается пенсия...у него зелёный жаб посасывает мочку уха. Только вот не говорите что история доступа к счетам клиентов жестко логируется и банк просматривает действия своих сотрудников :), максимум на бумаге такая безопасность
24 січня 2020, 1:49
Но и не стоит думать шо соседка тёти Зины будет мониторить её пенсию Или как-то вмешиваться выплату
DevilLilit
DevilLilit
25 січня 2020, 7:50
Ну важно ж понимать, что особам пожилого возраста уже надоедает на лавочке во дворе рассказывать одно и то же одним и тем же людям..вот и придумывают себе подобные истории, дабы хоть кто-то обратил на них внимание. но не думают, что адекватные люди будут оценивать ситуацию и здраво смотреть на вещи. в итоге маемо шо маемо))