Відгук

Виталий Сычёв 22 січня 2020, 17:57
Покамисть нариканий и каких либо проблем и притензий нет.Всё отлично.Не нравится одно — что не подымают онлайн кредитный лимит.Нужно идти в банк и нести кучу бумаг… Не понимаю для чего это нужно!? По начислениям и так всё видно, и как не странно, банк обо мне знает больше чем я сам о себе ))
22 січня 2020, 18:59
Доброго вечора!
Дякуємо Вам за відгук!
Ми розуміємо, що неприємно отримувати відмови в своїх проханнях. Є деякі фактори, які допоможуть Вам при розгляді заявки.

Значною перевагою буде наявність депозиту. Не варто забувати і те, що банк звертає увагу і на те, як часто клієнт використовує картку, тобто чим частіше Ви проводите оплати, тим більша ймовірність схвалення ліміту. Ще може допомогти довідка про доходи, документи на майно, закордонний паспорт, при наявності віз за останній рік або декларація про доходи ФОП, якщо вона у Вас є.

Ці документи є не обов´язковими, проте вони збільшать Ваші шанси на установку бажаного ліміту на картці.
Мінфін
Відповідь адміністратора
22 січня 2020, 19:38
Отзыв подтверждён «Минфином» (на 22.01.2020).

troubler
troubler
22 січня 2020, 21:23
Так поднимают ведь онлайн кл, я три раза поднимал и два раза они сами без меня поднимали может вы просто много хотите, шо без бумаг никак. У каждого свои нюансы
Toxa David
Toxa David
23 січня 2020, 10:30
«не подымают онлайн кредитный лимит» - значит действительно, «банк обо мне знает больше чем я сам о себе ))»« как не странно».