Блокування рахунків підприємст без попереджень

Yjdbhcb 17 січня 2020, 14:04
Сьогодні заблокували рахунок підприємства без будь-яких попереджень. Причиную називають відсутність актуалізації анкетних даних 15 річного постійного клієнта. Актуалізація в онлайн режимі питання не вирішує, вимагають відвідати їх відділення з численними чергами з паспортом, який 20 років не змінювався.
Заблокували ось так чужі гроші по пустому приводу без попереджень, в останній день сплати податків!!! Ганьба
17 січня 2020, 15:46
Банк неодноразово заздалегідь надсилає нагадування/попередження про необхідність актуалізації даних через доступні канали зв'язку. Дозвольте, будь ласка, нам детальніше розглянути описаний випадок і розібратися в ситуації, що склалася. Для цього ми запросили в особистому повідомленні Ваш контактний номер.

17 січня 2020, 16:06
Нехай банк неодноразово попередить про намір блокування рахунку і розкаже своєму колл-центру як це працює в банку, що актуалізація в приват 24 добу відбувається і нічого безпідставно гнати клієнта у відділення повне черг, щоб менеджер зробив те ж саме і результат той самий - добу чекати розблокування. Ви штрафи за несвоєчасну оплату податків в зв'язку з вашими діями компенсуєте?
Jokets
Jokets
17 січня 2020, 22:05
Вы чё такой нервный то? НБУ 417 постанова гласит что банк обьязан проводит актуализацию и они делают- реально при этом предупреждают что прийти надо
20 січня 2020, 9:31
Тому що бездумно блокують діяльність підприємств. Постанова не дає підстав без попередження халатно блокувати рахунки. Ніхто не просив приходити.Це фішка Приват банка, погугліть скільки людей безпідставно блокують на невизначений час, куча є рішень суду про їх неправомірні дії.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Блокування рахунків підприємст без попереджень