Недільний сюрприз від привата

Oleg8989 12 січня 2020, 14:26
Сьогодні через приват24 створив платіж на 39 тис.(власні кошти).Операція чомусь потребувала додаткової перевірки, зв'язався з оператором і в процесі даної перевірки мені заблокували платіж, всі рахунки, картки, навіть відв'язали фінансовий номер телефону.Проходив дану процедуру не один десяток разів.Для розблокування необхідно йти в відділення, але жодне в моєму місті в неділю не працює і платіж необхідно здійснити саме сьогодні.Ось так приват завдає своїм клієнтам збитків і додає клопотів.
12 січня 2020, 15:00
Ми дуже засмучені тим, що у Вас склалося таке враження. Дозвольте пояснити, що безпека Клієнтів — найважливіший пріоритет ПриватБанку. Щоб знизити до мінімуму можливі випадки обману, ми робимо все можливе, щоб убезпечити наших Клієнтів. В сьогодення дана процедура є необхідним атрибутом. Не тому, що хочемо витратити Ваш час, а тому що хочемо захистити Вас від матеріальної і, в подальшому, моральної шкоди.
На жаль, Вами була вказана не точна інформація, і в цілях фінансової безпеки Ваші картки тимчасово заблоковані. Розблокувати їх можливо в нашому відділенні. Хочемо звернути Вашу увагу на те, що є відділення, які працюють у вихідні дні. Дізнатися адресу Ви можете на нашому сайті: https://privatbank.ua/ скориставшись фільтром.
З повагою, ПриватБанк.