перерахував завдаток на OLX

Mirovoj 10 січня 2020, 19:01
10/01/2020 року хотів купити пивні кеги на OLX. знайшов хорошиу пропозицію, подзвонив. попросили кинути завдаток і одразу товар буде вислано Новою поштою.
Трохліб Євген (карта приватбанку 5168 7554 1964 7835) пропонував також картку Ощадбанку.
після отримання завдатку вимкнув телефон. усі інші оголошення на OLX зникли.
10 січня 2020, 20:02
Доброго вечора!
Нам дуже шкода, що Ви зіткнулися з такою ситуацією. Банк зацікавлений в тому, щоб оберігати своїх клієнтів від шахрайських дій, і завжди працює спільно з правоохоронними органами для розшуку і затримання зловмисників, які чинять протиправні дії щодо клієнтів банку, але, на жаль, в описаній Вами ситуації банк обмежений у своїх можливостях. Розслідуванням випадків шахрайства, а також розшук і затримання злодіїв, згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Цим займаються правоохоронні органи, а банк в свою чергу завжди готовий сприяти цьому будь-яким необхідним чином.

У разі спроби здійснення щодо Вас шахрайських дій банк не може виступати в ролі заявника в поліцію, у зв´язку з тим, що стороною, проти якої ці дії були спрямовані, є Ви. Для проведення розслідування за фактом шахрайства ми рекомендуємо Вам звернутися в правоохоронні органи, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.
З повагою, ПриватБанк.

10 січня 2020, 19:18
«знайшов хорошу пропозицію»

Ну и чем вы опять недовольны.
10 січня 2020, 20:08
Автор, ну Ви маєте розуміти що для третіх осіб весь Ваш каммент може виглядати як гарна спроба дискредитації конкурента наприклад. Пишіть заяву до поліції + пишіть листа в ОЛХ щоб притримали бекапи для поліції, далі банк долучається. Якби банки реагували на такі звернення дуже легко б було будь коли «підна...ти» навіть добропорядним продавцям коли покупцю просто не сподобалась якість або вартість.
10 січня 2020, 20:20
Можно даже сейчас с одноразового номера телефона позвонить в Приватбанк на горячую линию с номером 0 800 500 003 и сказать что нашёл на улице банковскую карту № 5168 7554 1964 7835 и сразу же попросить озвучить баланс по карте - мол хочу купить бутылку водки и сырок «Дружба», но не знаю достаточно ли денег на карте для такой покупки...

10 січня 2020, 20:26
Вы злой :). Блин, надеюсь банки на такого рода провокации не реагируют жёстко и как минимум перезванивают владельцу, хотя с Привата могут реально блоконуть… по крайней мере очень стойкое чувство
10 січня 2020, 20:49
Добро должно быть с кулаками и уметь давать сдачи а не раскисать при первой же встрече с мошенником.

Как по мне — вполне достойный способ блокировки карты мошенника и даже на мелкое хулиганство не тянет.

Можно ныть или истерить на форумах, проклиная свою жадность и хитромудрых мошенников, Приватбанк и полицию вместе с киберполицией, а можно провести активные мероприятия — благо номер БПК имеются…

А значит по номеру БПК для начала нужно узнать полное и реальное ФИО
предполагаемого мошенника — ТРОХЛЕБ ЕВГЕНИЙ СЕРГЕЕВИЧ.

А дальше каждый решает сам — что и как ему делать либо не делать…
DevilLilit
DevilLilit
10 січня 2020, 22:58
Читая подобные комментарии возникает только один вопрос: «какие вопросы у вас будут именно к банку»?
Mirovoj
Mirovoj
10 січня 2020, 23:57
ТРОХЛЕБ ЕВГЕНИЙ СЕРГЕЕВИЧ
банковская карта приват банка№ 5168 7554 1964 7835
МОШЕННИК

вот, как-бы, и все, что хотелось донести.