Задерживает деньги

AllaNikolaevna 1 січня 2020, 14:40
Очень долго работала с этим банком. Они 10 пользуюсь ПосТерминалом на торговой точке. Все удобно, быстро, супер.
Но вот 2 последних Новых года — это капец. Средства по платежам прошедшим с 30 декабря по 2 января- заходят на счет 3 января.
С какой радости, банк упадет мои деньги на 3-5 дней, оставляя меня без МОИХ денег на Новый год?? Ссылаются на внутренний распорядок банка!!! Без предупреждения!!! Я бы не принимала платежи через терминал, зная такой «распорядок». Начинают выдумывать, что в эти дни НацБанк не работает!!! Так он и на Пасху не работает, и на День Нещависимости тоже. Но в эти дни деньги заходят!!! Вытирают о клиентов ноги!!! От терминала отказалась, счет у них тоже закрываю.
1 січня 2020, 16:23
Нам шкода, що Ви відчули незручності. Бачимо, що Ви вже зверталися в нашу службу підтримки. Дозвольте повідомити, що наші спеціалісти Вам надали коректну консультацію.
З повагою, ПриватБанк.

BarDuck
BarDuck
2 січня 2020, 11:34
Не видумують. Перший операційний день 03.01.2020, і не тільки в приваті... Графік роботи СЕП НБУ. В інших банках також проводять зарахування 03.01
AllaNikolaevna
AllaNikolaevna
2 січня 2020, 14:28
Те, що казали Ваші спеціалісти, я не вважаю коректною відповіддю. Це були завчені загальні фрази, що не мали відношення до вирішення мого питання. Вихідні дні Вам не заважають проводити списання з карток за користування, також зарахування проходять і на звичайні платіжні картки, а от на рахунки зарахувань немає, тому, що Вам вигідно безкоштовно користуватися чужими коштами.