Відгуки на мінфіні

Marrine 31 грудня 2019, 21:42
Читаю я відгуки про банк і якщо чесно я в шоці! Люди ви серйозно??«я не посмотрел...»,«я не знал..». працюю з банком достатньо років і на мою думку цей банк може і має право називати себе «Банк номер 1 в Україні»! Де ви бачили стільки зони обслуговування? Багато відділень, касс, ТСО, АТМ… А чого лише варта їхня лінія підтримки і чат-онлайн..? Люди ЦІЛОДОБОВО працюють, щоб допомогти вам бо ви чогось не знали/зрозуміли… Стільки бачила як послугами цього банку користуються клієнти іншого банку(проплата в касах на рах.в іншому банку, поповнення карт інших банків через термінал, зняття коштів в банкоматах з карт інших банків), а все чому? Тому що їх реально достатньо по всій Україні… так можливо у вас не стоїть в під'їзді, але це не термінали Ощада, що їх мало, чи Моно Банка-їх взагалі немає)… Якщо я чогось не знаю/розумію я уточняю на 3700/чаті, або на їх оф.сайті( можливо хтось не знає, але там можна перевірити інфо, головне не лінуватись)… якщо вам не подобається- переходьте в «кращі» банки, будьте лояльними людьми не тріпайте нерви собі і співробітникам( впевнена на 95% якщо щось не так відразу починаєте «нагружати» їх… Доречі, планую відкривати ЧП- буду звертатись лише до вас
Тому. Приват, ДЯКУЮ що ти є, твої зручні послуги… з Наступаючим вас всіх!)
1 січня 2020, 8:42
Дякуємо Вам за відгук!
Ми намагаємося надати максимально зручний сервіс, за допомогою якого наші клієнти зможуть комфортно почувати себе за будь-якої ситуації. Задоволений клієнт – це показник нашої роботи, і ми раді бачити, що зусилля, які ми докладаємо, приносять свої плоди.

ITProves
ITProves
1 січня 2020, 12:44
Більшість моїх друзів як власне кажучи і я дійсно перейшли в кращі банки. Ніхто відмовляти Вас від Вашого «кращого» банку і не ставив на меті. Якщо Вам зручно шукати інформацію, по будь якому питанню писати в чат операторам - то є Ваше право. Якщо сервіс надійний то він не вимагає 24/7 підтримки, однак якщо сервіс «сра.а, мазала, варила», то так - оператори ночами не будуть спати від зверненнь (що Ви й своїм прикладом демонструєте) . Багато людей користувалось Прівєтом бо цей банк було навязано відкатами як зарплатний, пенсійний, студентський, тепер хоча б монополії такого рівня нема. І без різниці скільки банкоматів і терміналів банку є, головне як банк надає сервіс там де його банкоматів нема, а Приват надає той сервіс погано. З Новим Роком!
2 січня 2020, 22:34
«користувалось Прівєтом бо цей банк було навязано» - сейчас всё хуже: навязывают Ощадбанк как пенсионный в соцслужбе и без вариантов. Времена так называемого «навязывания привата» были просто золотые. Никто ничего не навязывал, просто люди выбирали что лучше, а достойной альтернативы не было. Сейчас её тоже нет, но из-за обязаловки.
2 січня 2020, 22:31
Согласен с положительным отзывом, но хочу вступиться за Монобанк: терминалы iBox работают с картами Моно без комиссии, а комиссия за снятие наличных в любом банкомате Украины 0.5%, что меньше, чем с универсальной карты Привата. Конечно у Привата есть зарплатные/пенсионные карты без комиссии, но это другая история)
Ukrainian99
Ukrainian99
3 січня 2020, 8:43
Хвалити - не перехвалити... Всі їхні численні зони обслуговування та цілодобовий режим роботи щедро винагороджується клієнтами. Задарма вони навіть не пукнуть. Судячи з інших відгуків не такі вони вже й «няшкі»... Хоча похвала не заради «джинси» має бути стимулом