Змінили інтерфейс і дурять людей

Герман Фурсенко 30 грудня 2019, 22:55
Тисячу разів виводив кошти зі своєї євро картки на гривневу при потребі. І постійно при переводі валюта була в гривні за змовчуванням, а тепер змінили на євро і я випадково замість 500 грн вивів 500євро. Відміняти операцію звісно ніхто не збирається. Курс самі бачили який чудовий зараз. (26,25)
31 грудня 2019, 12:16
Нам шкода, що Ви зіткнулися з такою ситуацією. На жаль, відмінити дану операцію немає можливості. Дозвольте відмітити, що інформація стосовно валюти картки відображається у Вашому персональному акаунті Приват24. Перед здійсненням платежу рекомендуємо уважно звертати увагу на деталі проведення операції та при необхідності встановити валюту за замовчуванням.
З повагою, ПриватБанк.

troubler
troubler
31 грудня 2019, 6:01
У меня грн по умолчанию, но можно поменять, что видимо вы и сделали. Но я такой способ не пользую. Мне проще типа «продать», хоть сути и не меняет, но зато нагляднее))) А вообще банк не виноват в каждой лаже клиента из-за невнимательности. Пора бы уже взрослеть
Jokets
Jokets
31 грудня 2019, 8:45
Зачем?) Им проще жаловаться и ничего не делать)
ITProves
ITProves
31 грудня 2019, 11:54
Давайте будем откровенны - все эти «новшества» сугубо для иллюзии поддержки. Ну вот реально не будь нового интерфейса и не будь всех этих невнимательных юзеров которым лень учить нюансы и фишки - на кой фиг операторы будут? Без нового интерфейса на Минфине вообще бы не было позитивных отзывов о поддержке банка :)
Ukrainian99
Ukrainian99
3 січня 2020, 8:45
Неуважність клієнта є важливою статтею доходів банку