Щодо затримки банківського переказу понад 3 робочі дні

GrOks 27 грудня 2019, 13:48
Зробила переказ власних коштів зі своєї карти в приват 24 на Глобус банк банківським переказом 22 грудня 2019р.
Станом на 27 грудня, гроші в Глобус Банку так і не з«явилися, жодних слідів. Чекала 3 банківських дні, тобто 23,24,26 грудня.
Ні дзвінки на 3700, ні звернення до персонального банкіра, ні в Голд клуб нічого не дали.
Також залишила скаргу, номер заявки 25971, чекайте на її вирішення 3 робочі дні.
Може, коли залишу тут відгук про вкрай низьку якість роботи банку, щось зміниться.
Прошу Вас розібратися у ситуації і не затримувати відправку грошових переказів.
27 грудня 2019, 16:21
Дозвольте відмітити, що з боку ПриватБанку платіж було проведено. Зі сторони одержувача коштів ми не отримували запит стосовно уточнення реквізитів чи повернення платежу. Звертаємо Вашу увагу на те, що підтвердженням оплати являється квитанція.
Також, Ви можете звернутися в нашу службу підтримки за будь-яким доступним каналом, що вказано на сайті: https://privatbank.ua., щоб ми змогли перевірити можливість формування запиту на повернення коштів в компанію одержувача коштів.
З повагою, ПриватБанк.

27 грудня 2019, 14:03
«Станом на 27 грудня, гроші в Глобус Банку так і не з«явилися, жодних слідів.» - хибне твердження. Гроші не зникають. Вони або в ПБ, або в ГлБ.
Крок перший. ПБ має надати папірця, коли гроші відправлені.
27 грудня 2019, 14:24
«Папiрець» можно и самому получить в Приват24, распечатав квитанцию о переводе и с этой квитанцией в Глобус.
27 грудня 2019, 14:32
Согласен. Но оператор ПБ может назвать момент зачисления денег на ГлБ.
28 грудня 2019, 0:55
О чем вы говорите? Если есть квитанции то все вопросы с нею к получателю
28 грудня 2019, 14:02
MykolaA
«оператор ПБ может назвать момент зачисления денег на ГлБ.»

Оператор Приватбанка может назвать только дату списания средств со счетов клиента в Приватбанке,
хотя эта инфа уже есть в квитанции.

По вопросам зачисления средств на счета банка Глобус
надо обращаться с квитанцией Приватбанка именно в банк Глобус.
27 грудня 2019, 14:25
Если есть квитанция то в ней всегда есть графа дата валютирования, от этой даты владельцем денег уже есть та организация которая получатель. Если они утв что нету денег, вы можете им дать документ- квитанцию м пусть ищут
28 грудня 2019, 0:57
Мне больше интересно что оставили за жалобу- типо я отправил оплату есть квитанция есть, в ней есть даты оплаты и дата валютирования, но у компании денег нету они говорят. Я бы на их месте отказал от подобного бреда

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Щодо затримки банківського переказу понад 3 робочі дні