wowow 25 грудня 2019, 14:38
24.12.2019 в 18-55 проводили оплату в Терминале Приватбанка TS208211 — г.Винница, просп.Юности, 43.
В процессе внесения денег Терминал на пару секунд завис и выдал сообщение о том, что он переполнен. Потом выдал квитанцию № 0.0.1565379369.1 на 5000 грн, хотя внесено было 6000 грн (купюрами номиналом по 500 грн).
Транзакция 201912241855117C32819A-5A89-4010-1399-8BC4C41E7510, получатель: ІНГО УКРАЇА АСК.
Большая просьба к уполномоченным сотрудникам банка проверить данную транзакцию и зачислить недостающую сумму на оплату по аналогичным реквизитам.
25 грудня 2019, 16:35
На жаль, з тієї причини, що даний канал звернень недостатньо захищений та немає можливості ідентифікувати Вас, як клієнта, ми не можемо надати інформацію за операцією.
Для уточнення цієї інформації Ви можете звернутися до підтримки банку за будь-яким доступним каналом, що вказано на сайті: https://privatbank.ua.
З повагою, ПриватБанк.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Не зачислены деньги при оплате в терминале TS208211 - г.Винница, просп.Юности, 43