Приват НЕПРАВОМЕРНО требует ЕСВ с декретных

Liudmyla2019 24 грудня 2019, 14:31
ФОП на спрощений системі оподаткування отримав домогу по вагітності та пологам. Однак приватбанк не виплачую допомогу та вимагає сплати ЕСВ у сумі 22% з допомоги. Працівники банку не відповідають та ігнорують на ел. звернення.
Сам приватбанк знає що порушує ЗУ та просто продовжує це робити. Багато звернень до цього банку з приводу цих питань, однак нацбанк чомуст не реагує на дані звернення про порушення прав даним банком.
Якщо ви також постраждали від неправомірних дій приватбанку, будь-ласка напишить в приватному зверненні. Якщо нас буде багато, то можна подати колективний позов на дії банку.
24 грудня 2019, 15:31
Лікарняний / декретні надаються застрахованій особі у формі матеріального забезпечення, яке повністю компенсує втрату доходу. Таким чином, декретні прирівнюються до заробітної плати (доходу). Значить, банки зобов'язані контролювати сплату єдиного внеску при оплаті лікарняних відповідно до ст. 24 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування». Що стосується електронного звернення, уточніть, будь ласка, з якої пошти відправляли листа, щоб ми могли перевірити інформацію і розібратися.

24 грудня 2019, 16:30
Датковуваного доходу
165.1. До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються такі доходи:
165.1.1 сума державної та соціальної матеріальної допомоги, державної допомоги у вигляді адресних виплат та надання соціальних і реабілітаційних послуг відповідно до закону, житлових та інших субсидій або дотацій, компенсацій (включаючи грошові компенсації інвалідам, на дітей-інвалідів при реалізації індивідуальних програм реабілітації інвалідів, суми допомоги по вагітності та пологах), винагород і страхових виплат, які отримує платник податку з бюджетів та фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування та у формі фінансової допомоги інвалідам з Фонду соціального захисту інвалідів згідно із законом, у тому числі (але не виключно):
{Підпункт 165.1.1 пункту 165.1 статті 165 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3609-VI від 07.07.2011}
24 грудня 2019, 18:31
Наверное вы спутали теплое с мягким...
Вы про налог с дохода толкуете, а с вас требуют уплатить ЕСВ, который упрощенцы повально никогда не платили. https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2464-17/print
26 грудня 2019, 12:58
Учите мат часть.
26 грудня 2019, 14:50
Учите мат часть.
===========

Вы этот совет лучше адресуйте тем клоунам под куполом, которые эту мат часть сочиняли.
Я вам дал ссылку на ЗУ, по которому банк заставляет платить.
Вы привели цитату из НКУ из ст.165 Доходы, которые не включаются в расчет общего месячного (годового) налогооблагаемого дохода.... никто ж не против, не включайте эти выплаты в свой доход.
Далее, ЕСВ не входит в систему налогооблажения ст8.п.2, ваши цитаты из НКУ тут ни к месту.
И самое страшное для банка - банк заплатит свои деньги, если пропустит выплаты, без уплаты ЕСВ.
Я просто попытался вам объяснить как я это понимаю.... дал ссылку...
та а шо тут думать, надо дерево трясты ....продолжайте...

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Приват НЕПРАВОМЕРНО требует ЕСВ с декретных