Перевищено тижневий ліміт операцій, 44 999 UAH

roma4u 10 грудня 2019, 16:38
Я підприємець та бізнесмен. Я залучаю кошти розвиток економіки нашої країни.
І тут стикнувся із абсурдною ситуацією, коли маю переказати кошти за кредит іншому банку і в Приват24 мені видає — Перевищено тижневий ліміт операцій, 44 999 UAH
Допомога в чаті каже спробуйте з понеділка. Це ж чекати ще 5 днів і власне вчасний срок погашення мине.
Я, як інвестор, не бачу в цьому ніякого помякшення інвестиційного клімату, про який говорив нам Президент та Прем'єр міністр і буду прощатися з вашим банком.
А альтернативу знайшов моментально — біткоїн
10 грудня 2019, 18:01
Наскільки ми розуміємо, у Вашому дописі мова йде про здіснення переказу з картки на картку за допомогою Приват24 для фізичних осіб.
Хочемо звернути Вашу увагу, що у своїй діяльності Банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
В постанові НБУ від 02.01.2019 № 8 Про затвердження Положення про порядок здійснення уповноваженими установами аналізу та перевірки документів (інформації) про валютні операції https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v0008500-19 вказано, що уповноважена установа зобов’язана забезпечити ефективну мінімізацію ризиків уникнення та/або невиконання вимог та обмежень, передбачених законодавством України, пов’язаних із дробленням сум валютних операцій.
Сподіваємось, той факт, що дотримуючись законодавства ми не змогли задовольнити Ваші вимоги, не вплине на наші подальші стосунки. Банк завжди готовий до співпраці, основою якої має бути повна відповідність взаємних дій законодавству України
Також, Ви можете здійснити переказ за повними реквізитами отримувача.

Филипп Филиппович
Филипп Филиппович
10 грудня 2019, 20:38
Если учесть, что экономика страны на данный момент сплошной хайп, то таки да, инвестор...
DevilLilit
DevilLilit
11 грудня 2019, 18:04
Какой же вы бизнесмен и предприниматель, если не читаете и не ознакамливаетесь с финансовыми новшествами на уровне НБУ?) Банк то конечно же проще всего обвинить в том, что у вас что-то не получается..а самостоятельно разобраться с проблемой - это дааа, конечно же, выше сил почти каждого, строчащего здесь отзывы

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Перевищено тижневий ліміт операцій, 44 999 UAH