Спортився приват

natalia6838 27 листопада 2019, 11:13
Без причини і без попередження блокує картки, вже 2 раз взагалі обнагліли,і пише, що обмежено кредитний ліміт, хоч ніякого кредиту немає, а який кредит може бути на картці для виплат.Заблукувати то заблукують, а відновлення то тіки на відділенні, спригують все на безпеку, до одного місця така їхня безпека, чхали вони на інтереси клієнтів.Навіщо ті оператори коли вони не можуть вирішити проблеми, як їм виказуєш своє невдоволення, то зразу спригують, що вас не чути.Він і не був найкращим, а зараз то взагалі став найгіршим банком України.
27 листопада 2019, 11:59
В першу чергу, варто розуміти, що банк піклується про те, щоб ні Ви, ні інший наш клієнт не постраждав від рук шахраїв. Саме через це введено комплекс для перевірки платежів та верифікації клієнта, що дає змогу упевнитися, що оплату проводить власник картки і на нього не тиснуть треті особи, які намагаються таким чином в незаконний спосіб збагатитися.
Що стосується складності при комунікації з нашою службою підтримки, дозвольте, будь ласка, нам детальніше розглянути ситуацію та розібратися в причинах Вашого невдоволення. Для цього ми запросили в особистому повідомленні Ваш контактний номер.
Сподіваємося на зворотний зв'язок!

Богдан БОГДАН
Богдан БОГДАН
27 листопада 2019, 11:18
Так і мене банк безпідставно фінансово паралізував на декілька днів, а може довше. Заблоковані всі рахунки без усяких санкцій. За таке не то що вибачення з боку привату, а моральну шкоду відшкодовувати треба, а банк мовчить...
Jokets
Jokets
27 листопада 2019, 22:58
Одни ноют что у банка нету никакой проверки и безопасности, другие ноют что слишком много. Не знаю как но таким бы лицам, со стороны банка дал бы заявление написать в котором они отказываются от возможных безопасных проверок и всю фин ответственность берут на себя. После чего дать им на руки копию такого заявление и пусть шо хотят потом и делают