Не повертають помилково сплачені кошти

Olena0611 25 листопада 2019, 14:28
11.11.2019помилково Отримала кошти на рахунок РКО. 12.11.2019 моїм постачальником була подана заявка на повернення помилково отриманих коштів ( за порадою оператора)
20.11.2019 постачальник звернувся на гарячу лінію, і оператор сказав, що це я маю звернутися з заявою у будь-яке відділення Привату з проханням повернути мої кошти на мій поточний рахунок.
Сьогодні 25.11.2019 на гарячій лінії відповіли, що заявка відхилена і… постачальник має ЗНОВУ звертатися з заявкою в банк!
Все виглядає так наче ті кошти просто щезли!
Сьогодні знову подали 2 заявки, цікаво що буде далі? Танці з бубном?
25 листопада 2019, 14:46
Нам шкода, що Ви відчули незручності. Ваше питання було ретельно розглянуто нашими профільними фахівцями і по результату був здійснений зворотній зв'язок з наданням рекомендацій для подальшого врегулювання ситуації.
З повагою, ПриватБанк.

Olena0611
Olena0611
25 листопада 2019, 15:06
Знову ж таки, Ваші так звані фахівці протягом 2х тижнів надають абсолютно різну інформацію, станом на сьогодні мені не зрозуміло хто має йти до банку з письмовою заявою і коли кошти будуть перераховані з транзитного рахунку або на мій поточний рахунок у вигляді залишку, або на р/р мого постачальника у вигляді помилково перерахованих коштів

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Не повертають помилково сплачені кошти