Проценты по карте

Valentin90 24 листопада 2019, 22:05
Карту закрыл 23-го числа, но процент по ней всё равно за этот месяц начислен, хоть и указано, что по 25-ое. При звонке на 3700 сказали, что вы же пользовались картой в этом и прошлом месяце и не закрыли её.В прошлом месяце начислили проценты без оповещения как раньше, о том, что нужно в этом месяце делать оплату либо минимальный платёж. 10 лет с Приватом, но чем дальше тем больше гребете. Пополнение счёта уже берет комиссию 5грн с изначального 0.
25 листопада 2019, 10:18
Ми не бажаємо, щоб між Вами та Банком були непорозуміння. Дозвольте пояснити, що для того, щоб скористатися пільговим періодом, Вам потрібно внести всю суму використаних коштів за минулий місяць в будь-який день до 25 числа поточного місяця.
Пільговий період не діє, якщо раніше Ви з нього вийшли і в цьому випадку на нові витрати пільговий період поширюватися не буде. Тоді буде нарахований відсоток за всіма витратами минулого місяця.
Розрахунок відсотків за карткою проводиться за кожний календарний день використання кредитних коштів за формулою:
сума заборгованості * кількість днів використання коштів * 3,6% * 12 / 365
де:
• 365 – постійна величина (кількість днів у році);
• 3,6% – постійна величина (щомісячна процентна ставка згідно з тарифами);
• 12 – постійна величина (кількість місяців у році).
Розрахунок проводиться окремо за кожною транзакцією клієнта, що призводить до змінення суми заборгованості. Списання процентів відбувається 1 числа місяця, наступного за місяцем закінчення пільгового періоду. Під час розрахунку процентів цифри, починаючи з третього знака після коми, відкидаються.
Окремо хочемо звернути Вашу увагу на те, що комісія присутня при поповненні картки без наявності картки (в т.ч. зарахування решти від 50 грн). У касі – 5 грн, у терміналі самообслуговування — 0,5% від суми (мінімум 5 грн). Детально ознайомитись з інформацією Ви можете на нашому сайті: https://privatbank.ua/platezhnie-karty/universalna
З повагою, ПриватБанк.

24 листопада 2019, 22:56
Тоисть правильно ли понятно что ранее вы покинули льготный период и в текущем месяце погасили? Тогда что вас шокирует что за дни пока была задолженость начислены проценты, а днём погашения остановили начислять вам их?
24 листопада 2019, 23:41
Опять же ком за пополнение зависит от типа карты и того как вы её пополняете
25 листопада 2019, 9:24
Не понял про пополнение. И комиссию в 5 грн. Приватом уже не пользуюсь. Вроде если пополнять по карте то без комисии? Или уже ввели комиссию?
25 листопада 2019, 9:49
Если он пополняет карту без её присутствия то есть за сервис комиссия
25 листопада 2019, 12:50
Так это всегда было по моему. Если лень карту  таскать с собой то есть комиссия.
27 листопада 2019, 8:17
Было но наш герой долго пользуясь банком видимо не знает, либо забыл