Новые чипованные карты без ввода пин кода..

alla1969 18 листопада 2019, 12:19
Здравствуйте! Какой *** придумал чипованную карту, при покупки с которой не нужно вводить пин код?!!!.. Что это за карта, которой могут пользоваться все?)). Да завтра вор вырвет сумку в которой будет ваша карта и телефон, либо потеряется кошелек в котором чипованная карта без пин кода… а сразу не обратишь на это внимание, у меня уже был такой случай… И что? Получается любой этой картой может пользоваться!!!… Это тупость не виданная, если мне не заменят карту с пин кодом, то с таким банком надо срочно прощаться…
18 листопада 2019, 13:03
Технологія безконтактних платежів Visa PayWave / MasterCard PayPass дозволяє здійснювати транзакції, не випускаючий картку з рук.
Це мінімум рухів и максимум зручності. Сплачено покупки одним рухом руки, просто піднісши картку до терміналу з символом безконтактної оплати.
Безконтактним платежем по картках з такою властивістю можна сплатити на суму:
500 грн по картці Mastercard, до 1000 грн по картці Visa.
Ми склали 10 простих правил, дотримуючись яких Ви можете не стати жертвами шахраїв: https://privatbank.ua/safeness

R Юрий
R Юрий
18 листопада 2019, 12:58
Насколько я знаю то если расчёт идёт через чип в терминале, то пин код надо. А вот если через NFS, безконтактно, то покупки до 500грн. идут без подтверждения пин кодом. Но дело в том что это не причуды банка, а платежной системы. У меня другие карты также работают.
BarDuck
BarDuck
18 листопада 2019, 13:00
Тоді прощайтесь із картками від МПС MasterCard i Visa, тому що саме вони встановлюють вимоги стосовно лімітів на викорисання карток без введення пін коду, наскільки пам'ятаю то на МС наразі 500 грн, на Visa 1000грн. Додатково можуть бути встановлені окремі налаштування пос-терміналів, але це в залежності від умов договору еквайрингу між клієном і банком.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Новые чипованные карты без ввода пин кода..