Обман чи недомовки?

wdtn93l 14 листопада 2019, 19:31
Протягом кількох років являюсь клієнтом Приват банку, але з такою ситуацією зіткнулась вперше! При оформленні картки Юніора для доньки, для користування за кордоном декілька разів запитували і уточнювали стосовно зняття готівки по даній картці за кордоном, в даному випадку Польща. Нам було конкретно сказано, 2відсотки від суми, що знімається у валюті країни, в якій проходить операція. Про конвертацію гривні в долар, а потім у злоті, мова не йшлася. Перед зніманням готівки, я особисто ознайомилась з умовами на сайті Приват банку, там дійсно вказано про 2 відсотки від суми в валюті країни, причому в будь якому банкоматі, і все більш ніяких дописок ні маленьким шрифтом, ні під зірочками. Яке ж було моє, м'яко кажучи здивування, коли при зніманні 900злотих в банкоматі, суму в гривнях з картки зняли аж на 1053 злотих. При звертанні мною на гарячу лінію Приват банку, працівниця банку Вікторія, мені почала пояснювати про конвертацію гривні в долар, а вже з долара у злоті. На моє запитання, де я можу ознайомитись офіційно з цією інформацією, після 15хвилинного очікування, мені повідомили, що дійсно, це ніде не прописано, але то є така умова банку! Так поясніть мені, будь ласка, чому я маю платити замість заявлених 2відсотків аж 12, якщо про це ніде не йдеться? І до кого я можу звернутися, для вирішення цього питання?
14 листопада 2019, 20:23
Дозвольте Вам пояснити, як проходить конвертація. Якщо розрахунок в інтернеті або за кордоном конвертація валют проходить автоматично, без комісій. По курсу ПриватБанку конвертація проходить тільки якщо валюта картки гривня, і операція в валюті долар, євро, або рубль.
Якщо валюта операції інша, сума покупки/зняття конвертується, зазвичай, в долар за курсом платіжної системи (Visa або MasterCard, в залежності від картки), долар списується з картки по курсу ПриватБанку.
Дійсно, при знятті власні коштів у банкоматах і пунктах видачі готівки за кордоном, банком утримується комісія в розмірі 2% від запитуваної суми. Оплата товарів та послуг в торгових точках — без комісій.
Ознайомтесь, будь ласка, з порадами ПриватБанку, які допоможуть Вам зекономити час і гроші, а також звільнять Вас від зайвих турбот під час поїздки за кордон https://privatbank.ua/abroad

corsww
corsww
14 листопада 2019, 20:00
Просто захотелось им вас обокрасть получается. Госбанк же. А шО такое??