Приват банк розводить на кредит.

IGOR1974UA 14 листопада 2019, 19:03
Сьогодні 14.11.2019 Сьогодні я звернувся в візовій центр на подачу документів за кордон і там мені сказали заплатити за послуги пересилки документів через почту інтайм і відразу сказали що буде 20 процентів знишка якщо зробите оплату через карточку приват банка і сказали що придставник банку зразу находиться на місці і дійсно він там був відразу біля каси.Я як і більшості людей які не сильно розуміються на банківских справах погодився так як карточку банка я вже мав вона називалася «карта для виплат».І я підійшов до того придставника банку вашого і той мене любязно посадив коло себе і сказав шо моя «карат для виплат» не підійде що треба цю карту зліквідувати і зробити нову карту яка називається «універсальна» що я зможу нею користатися за кордоном що кращої пропозиції немає я довірився йому і погодився на цей обман, він за 2 хвелини мені оформив нову картку і зліквідував карту для виплат.Я дав нову картку в касу думав буде 20 процентів знишка а потім вже побачив шо ніякої знижки нема була знята повна оплата як і без картки вашої.Я потім прочитав про цю картку і зрозумів для чого сидить ваш придставник в цьому віділенні візового центра, ця картка яку він мені впарив це кредитна картка і ви шукаєте дурнів які на це ведуться, знаєте як це називається? шкода що неможна тут цього написати, для чого ви це робите?
14 листопада 2019, 20:23
Для нас дуже важлива клієнтоорієнтованість всіх наших співробітників. Дозвольте нам опрацювати описаний випадок детальніше. Для цього ми запросили Ваш контактний номер особистому повідомленні.

IGOR1974UA
IGOR1974UA
14 листопада 2019, 21:16
А що воно зміняє що я напишу вам в приват? Ніби ви не знаєти своєї схеми по якій ви працюєте. Просто треба мати хоть трохе  совісті . В європі банки для людей все роблять і йдуть їм на зустріч а в нас думають як того бідного дядька ще дальше обдурити. Я даже не хочу дальше з Вами вести розмову. Ви тут пишете одне а робите друге на свою користь.