Лимит 44 999 грн

Игорь Орлов 12 листопада 2019, 11:32
Пользуюсь банком как ФОП, привлекаю в старну иностранные инвестиции. И вот с приходом очередного платежа нужно закрыть кредитку в другом банке, свою же. После нескольких платежей уперся в лимит 44 999 грн, написал в поддержку и получил такой вот ответ
На жаль, у Вас перевищено ліміт тижневий на переказ на картку іншого Банку на одного одержувача, ліміт фіксований 44 999 грн, лічильник буде оновлено в понеділок, даний ліміт новий, це ліміт НБУ. (а это через неделю Карл !!!). ПОСТАНОВА НБУ 02.01.2019 № 8 Про затвердження Положення про порядок здійснення уповноваженими установами аналізу та перевірки документів (інформації) про валютні операції https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v0008500-19. Уповноважена установа зобов’язана забезпечити ефективну мінімізацію ризиків уникнення та/або невиконання вимог та обмежень, передбачених законодавством України, пов’язаних із дробленням сум валютних операцій.

Соответственно за эту неделю я не выполняю обязательства в срок перед другим банком и все вытекающие последствия, санкции штрафы проценты и т.д.

Какое постановление может ограничить меня использовать мои деньги между моими счетами.
PrivatBankQM 12 листопада 2019, 14:20
Хочему звернути увагу, що в своїй діяльності банк керується законодавством України та правовими актами НБУ.
В даному разі, мова йде про постанову НБУ 02.01.2019 № 8 «Про затвердження Положення про порядок здійснення уповноваженими установами аналізу та перевірки документів (інформації) про валютні операції https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v0008500-19». Уповноважена установа зобов’язана забезпечити ефективну мінімізацію ризиків уникнення та/або невиконання вимог та обмежень, передбачених законодавством України, пов’язаних із дробленням сум валютних операцій.
В разі необхідності проведення оплати до іншого банку Ви можете створити платіж по реквізитам отримувача, а не за номером картки, щоб виконтати свої зобов'язанням перед іншим банком.
Сподіваємось, той факт, що дотримуючись законодавства ми не змогли задовольнити Ваші вимоги, не вплине на наші подальші стосунки. Банк завжди готовий до співпраці, основою якої має бути повна відповідність взаємних дій законодавству України.
З повагою, ПриватБанк.