Готівка це завжди краще і без проблем ?

Paduslav 5 листопада 2019, 16:23
Пенсійні картки мають можливість накопичувати 7 % річних від залишку коштів понад 100 грн. Таку функцію було активовано через комп'ютер, але банк в минулому, щоб не платити відсоток від залишку на цільові кошти, а це виходить чистими 7 % без зняття податку умудрився самовільно без мого відома відключити цю функцію. Так що будьте пильні, бо активувати цю функцію прийдеться не один раз ?! І ще сьогодні в Привата виникли серйозні технічні труднощі з терміналами самообслуговування, платежами в Приват 24 та при розрахунках в терміналах платіжними картками в мережах магазинів, там кошти з карток знімали по факту, а в магазині платіж не проходив і приходилося розраховуватися готівкою. Оце інноваційний і так званий надійний банк. Поясніть, що трапилося і коли можна належним чином здійснювати безготівкові операції за картками без проблем?
5 листопада 2019, 16:54
Дозвольте відмітити, що Банк протягом 6 місяців здійснював комунцікації з Клієнтами та попереджав про зміни в користуванні послугою по нарахуванню відсотків на залишок.
Була озвучена інформація про те, що з 10.08.2018 депозитну властивість Клієнт активує самостійно. Діючі Клієнти повинні також підтвердити свою згоду отримувати відсотки за умовами депозитної властивості через банкомат / Приват24. Це зроблено, щоб уникнути проблем з податковою у Клієнтів, яким не можна отримувати додатковий дохід і які не звернули уваги на цю властивість карти.
Хочемо зауважити, що зі сторони ПриватБанку наразі ніяких технічних труднощів немає. Ми звернулися до Вас в особистому повідомленні, щоб уточнити інформацію та вирішити виниклі питання.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Готівка це завжди краще і без проблем ?