Мінфін - Курси валют України

Встановити

лохотрон со страховкой

×

Введіть ваш E-mail
для оформлення передплати:

Підписатися

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!


Уважаемый Андрей!

У додатку до оформення підписки
ви можете також отримувати:

Підписатися

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!Повернутися на сайт
×

Отримуйте по E-mail найголовніші
фінансові новини України і світу:

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!Повернутися на сайт
Підписатися
не зарахована Модерація сайту не підтвердила відгук
pnata 5 листопада 2019, 12:06
застраховала ребенка в привате. на днях сделали операцию по удалению кисты и аденоидов. оказывается — это не страховые случаи. это так. чепуха. не новообразования. и страховой компенсации не подлежат. советую не пользоваться страховкой привата. это самый настоящий лохотрон
Приватбанк
Відповідь банку
5 листопада 2019, 13:39
Добрий день!
Дозвольте відмітити, що ПриватБанк працює тільки з надійними страховими компаніями. Усі Клієнти отримують страхові виплати стабільно, згідно з умовами страхових договорів. Дані умови знаходяться у відкритому доступі на нашому сайті: https://privatbank.ua/strahovaniye.
Дозвольте нам розглянути Ваш випадок. Ми звернулися до Вас в особистому повідомленні, щоб уточнити інформацію та провести перевірку стосовно даної ситуації.

Коментарі - 6

+
0
pnata
pnata
5 листопада 2019, 14:16
#
Киста в гайморовой пазухе представляет собой доброкачественное новообразование, которое имеет небольшие размеры, двухслойную стенку, жидкостное содержимое и локализируется в просвете гайморовой полости
https://www.obozrevatel.com/health/bolezni/kista-gajmorovoj-pazuhi.htm

Аденоиды, полипы и опухоли – это объемные образования ЛОР-органов
https://clinicalmeda.ru/diagnostika/adenoidy-polipy-opuholi-lor-organov.html
+
0
pnata
pnata
5 листопада 2019, 22:02
#
Страховая пытается ввести меня в заблуждение, говоря, что у моего ребенка киста в верхнечелюстной пустоте, а на самом деле по диагнозу киста в носовой пазухе!!! И она подлежит страховой выплате!
+
0
pnata
pnata
5 листопада 2019, 22:06
#
Лохотрон со страховкой застраховала ребенка в привате. МНЕ ОТВЕТИЛИ НА МОЕ ПИСЬМО СЛЕД: «Ми перевірили інформацію стосовно Вашого випадку і хочемо зазначити, що: Діагноз 1. «Кіста верхньощелепної порожніни”. Стан після хірургічного лікування. Згідно МКХ 10 (Міжнародна класифікація хвороб) - це захворювання травної системи (К 09.2) не відноситься до новоутворень, так як згідно з цією ж класифікацією новоутворення мають шифр позначений буквами (D-C). Діагноз 2. Гіпертрофія аденоїдів. Дані діагнози відсутні в додатку №1 Перелік захворювань. І не є страховими.» Я подняла єтот ьклассификатор и прозрела, что К 09.2 относится к ротовой полости, а не носовой «K09 Кисты области рта, не классифицированные в других рубриках» А киста носовой пазухи относится к D14.0: «Код МКБ: D14.0 Доброкачественное новообразование среднего уха и органов дыхания / Среднего уха, полости носа и придаточных пазух». Эта информация в свободном доступе на сайте https://classinform.ru/mkb-10/d14.0.html . Так что это страховой случай. Страховая компания не хочет выполнять свои обязательства. Ее надо лишать лицензии за такие вещи! Прошв принять меры!
+
0
pnata
pnata
5 листопада 2019, 22:07
#
То же касается и аденоидов
+
0
pnata
pnata
6 листопада 2019, 0:09
#
Киста в гайморовой пазухе является разновидностью челюстно-лицевых пустот. К09 это кисты в ротовой полости, не классифицированные в других рубриках. Киста в гайморовой пазухе классифицирована в другой рубрике, а именно под кодом D 14 - доброкачественное образование придаточных пазух. Из снимка мрт видно кисту гайморовой пазухи, т.е. доброкачественного образования придаточной пазухи. Так что это однозначно страховой случай.
+
0
Ludina21982
Ludina21982
29 лютого 2020, 8:38
#
Фактично, аналогічна ситуація виникла зі страхуванням у мене. Предоставив усі довідки, що у мене новоутворення у гайморовій пазусі. Лікар все написав згідно міжнародної класифікації і на основі чого діагноз у довідці вказав. Але страхова «мурижила». В кінці виплатили лише третину від виплати, яку мали були дати. Тепер навіть не знаю, як діяти... Страхова «Уніка» через Приват страхувався.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 

Курс валют в Приватбанк

Валюта Купівля Продаж
EUR 39.9 40.9
USD 36.85 37.35
Всі курси банку

Курс валют в Приватбанк

Валюта Купівля Продаж
EUR 39.9 40.9
USD 36.85 37.35
Всі курси банку