Мой опыт сотрудничества с ПБ

votslavs123 1 листопада 2019, 13:19
Приватбанком пользуюсь уже около 5-6 лет. В целом очень даже доволен, даже обзавелся в этом году их голд-картами и вернул свой депозит на место. Только вот не нравится ситуация с кредитной линией. При этом долгом сотрудничестве + депозите 700$(без досрочного снятия) + довідка про доходи на 12 тис. грн. в місяць, у меня только 2 тысячи гривен кредитного лимита. Из-за чего пришлось оформить карту другого банка дополнительно, о чем я теперь очень сожалею в виду его нестабильности и плохой продуманности сервисов.
1 листопада 2019, 14:19
Дякуємо Вам за те, що користуєтесь послугами нашого банку та даєте високу оцінку нашим сервісам.
Стосовно надання ліміту кредитних коштів хочемо відмітити, що на жаль, наразі банк може запропонувати Вам лише той ліміт, який є на картці.
В подальшому розмір кредитного ліміту буде неодмінно переглянуто. На даний момент рекомендуємо продовжувати користуватися як наявним лімітом, так і іншими функціями нашого банку, які дають змогу значно спростити життя та зекономити час на банківські операції.
З повагою, ПриватБанк.