Загадка і фантастична ситуація)

yura07 26 жовтня 2019, 23:29
Маю кредитну карточку «Універсальна», ліміт 50 000.Тобто максимум можу використати 50 тисяч, це логічно.
Дуже часто нею користуюсь.1 жовтні було -40000 грн, до 25 жовтня положив на карточку +39700.Хоть 24 жовтня все звірив, по їхніх данних і остальній платіж оплатив щоб вийти в нуль.Виявилось, що не доплатив.Тут нічого вже не докажу.Нарахували сьогодні проценти.І тут саме цікаве.Так як карточка не погашена, береться весь пільговий період і вважається що його (пільгового періоду) не було.І нараховують проценти за 55 днів користування їхніми грошима(нагадаю, дали мені ліміт 50 тисяч.) В мому випадку за 55 днів потратив 80 тисяч і рахують 3,6%.Тобто, дали мені 50 тисяч, а рахують процент від 80 тисяч.Як таке можливо?
27 жовтня 2019, 11:43
Нам би не хотілось, щоб у Вас склалось негативне враження про банк.
Дозвольте пояснити як відбувається розрахунок відсотків за користування кредитним лімітом.
Розрахунок відсотків за карткою проводиться за кожний календарний день використання кредитних коштів за формулою:

сума заборгованості * кількість днів використання коштів * 3,6% * 12 / 365

де:
• 365 – постійна величина (кількість днів у році);
• 3,6% – постійна величина (щомісячна процентна ставка згідно з тарифами);
• 12 – постійна величина (кількість місяців у році).

Розрахунок проводиться окремо за кожною транзакцією клієнта, що призводить до змінення суми заборгованості. Списання процентів відбувається 1 числа місяця, наступного за місяцем закінчення пільгового періоду.

Також, хочемо зазначити, що детальний розрахунок нарахування відсотків доступний у виписці в web Приват24. При натисканні на операцію списання % натисніть, будь ласка, 'Показати розрахунок >>'.
З повагою, ПриватБанк.

Jokets
Jokets
27 жовтня 2019, 6:33
% именно считают вам на ту сумму задолженности которая была на конец дня и за каждый день. Так что не обращайте И ознакомьтесь с правилами льготного периода и то как % считают
R Юрий
R Юрий
29 жовтня 2019, 12:57
Всё зависит от того какая задолженность была у вас по состоянию на 1 октября. Обычно вы можете 1 числа в приват 24 проверить какую сумму вы должны и какой обязательный платёж должен быть. Если вы не доложили хотя бы 1 копейку, то вам начислят проценты на всю сумму долга за 2 месяца. Скорее всего вы допустили ошибку при подсчёте вашего долга.