Кращий банк України

Nata0897 16 жовтня 2019, 8:54
Протягом багатьох років «співпрацюю» з Приватбанком: оформлення депозитів, проведення платежів, отримання допомоги на карточку. Виплати приходили завжди на день-два швидше, ніж у інших банках; при оформленні депозиту все детально розкажуть, проведуть до каси, де обслуговують позачергово. Додаток Приват24 працює на відмінно: все зручно, швидко.
Гаряча лінія миттєво реагує на дзвінок, розбирається з Вашою проблемою, передзвонюють. Якщо у Вас закінчився депозит, то потрібно зазделегідь замовити готівку, тоді на наступний день Ви без проблем можете забрати кошти.
Єдиний «-» в даному банку — це те, що при оформленні картки для виплати заробітньої плати пробують «всунути» Вам весь непотріб (страхівка, копілка, кредитна карточка) при тому кажуть, що це є необхідною умовою для одержання карточки, в іншому випадку картку не відкриють. Тому доводиться дзвонити на гарячу лінію, питати чи це є правдою, і відмовлятися від всієї «лапші».
16 жовтня 2019, 9:51
Добрий ранок!
Раді, що така висока оцінка нашої роботи є для Вас очевидною. Будемо намагатися й надалі надавати Вам і всім Клієнтам нашого банку такий рівень сервісу, що заслуговує тільки такої оцінки.
Дозвольте звернути Вашу увагу на те, що наші спеціалісти у відділеннях пропонують послуги, які можуть зацікавити наших Клієнтів. Нав'язування продуктів чи підключення послуг без відома Клієнтів — це жорстке порушення, яке веде за собою відповідне покарання. В подібних випадках ми рекомендуємо звертатися відразу в нашу службу підтримки та фіксувати скаргу, після якої профільними фахівцями здійснюється ретельний аналіз ситуації та приймаються всі необхідні міри покарання у випадку порушень правил обслуговування.
Щиро дякуємо Вам за те, що знайшли час та залишили відгук.
З повагою, ПриватБанк.