Вирішення питання заборгованості.

Vovavegas 13 жовтня 2019, 9:17
Являють клієнтом привата не перший десяток років,і були різні моменти.Відповідно часто використовую кредитну лінію, як на карті універсальна, так і сервіс оплата частинами. Кілька днів тому взнав що маю серйозні проблеми зі здоров'ям, і паралельно маю -20тис по кредитці.Спершу тихенько зняли ліміт по оплаті частинами (ще 2 товари лишись оформлені), але решта суми показує 0 з близько 15 доступниз. Дзвонив на 3700, писав через сайт привата — дайте реструктуризацію кредиту, я хочу повернути борг поки ще в стані це зробити. А відповідь ні, бо краще тягнути з клієнта відсоток+за використання кредитного ліміту.І де цей діалог, з кожним клієнтом, який вам «важливий»? Яка така чарівна кредитна комісія яка це має вирішити? В 2015 році, коли я був на сході — банк сам позвонив і запропонував реструктуризацію кредиту. А тепер що? Ви ж, не шановний банк розумієте що коли я відкину ноги, ви не побачите ні копія, бо нікому буде платити. А я нажаль не є з категорії «борги віддають тільки лохи», а хочу повернути те що взяв.
13 жовтня 2019, 9:58
Банк в індивідуальному порядку приймає рішення про можливість надання та суму кредитного ліміту та ліміту по сервісу «Оплата частинами». При цьому враховуються сотні факторів, котрі впливають на прийняття рішення. Рекомендуємо продовжувати активно користуватись послугами та продуктами банку, так як це може вплинути на суму ліміту в майбутньому.
Для погашення використаного ліміту кредитної картки Вам достатньо вносити щомісячний платіж в розмірі 5% від всієї витраченої суми, але не менше 100 грн, до 25 числа кожного місяця, поки Ви повністю його не погасите.
Детальна інформація за посиланням:

Vovavegas
Vovavegas
13 жовтня 2019, 10:39
І далі за рибу гроші. Я знаю числа і суми які треба вносити. Але якщо вносиш для прикладу 1000 грн , то майже 600 йде за «використання кредитного ліміту», і якщо я наголошую ЯКЩО за рік- два мене зжере хвороба то ви не побачите взагалі цих грошей. Ви там взагалі зацікавлені в поверненні боргів, чи ви просто хочете висмоктати хоч щось?