Закрита зарплатка в мінусі....

Zozulyak2412 12 жовтня 2019, 15:58
Доброго дня. Допоможіть будь ласка у мене виникла складна ситуація. Я мала в Приват банку відкриті карткові рахунки зарплатний та кредитка універсальна обидві голд.
Спочатку про кредитну картку…
Ліміт був встановлений 27000 грн. Я ним користувалася декілька років. Брала швидку готівку. Погашено 10 кредитів миттєвоі розсрочки. Сплачувала обовязковий платіж вчасно. Ліміт одного дня в мене забрали + були на той час миттєві які додалися да рахунку і мене вийшов мінус 45000. Я далі вчасно сплачувпла але тільки обовязковий платіж. Це все одно що нічого. Сума стояла майже на місці за декілька місяців сплати на рахунку -43000. Тоді я позичила певну суму горошей + 1000 дол. Обміняла там же у приватбанку в касі покрила кредитну картку повністу. Звернулася до представників банку відновити кредитний ліміт, подали разом заявку та все марно — відмова. Так як я 3.09.19 погасила кредитку. 10.09.19 я іі закрила. Мала підтвердження про обмін валюти і довідку про закриття. Все добре.
Тепер про зарплатну картку.
Я ж винна купу грошей що брала в займ і маю повернути накнайшвидше через відсотки. Тоді я взяла від батьків 13.09.19 — 1700дол. Обміняла в обміннику бо курс значно впав. Прийшла у відділення приват банку поставила на зарплатну картку 42 000 грн. 211грн сплатила комісію. Чек додається… Ще на зарплатній картці було 4000 нрн. Всього баланс становив 46 000грн. Я прийшовши додому знійснювала платежі що повернути довги в межах свого балансу. І вирішила закрити картку і нічого не мати більше з приват банком. Не получилося так як на карті було 10грн. Я іх перекинула на віртуальну картку. Це ж зарплатна картка немає ніякого ліміту чи кредиту. Після чого я подала заявку на закриття зарплатноі картки знову. Картку закрито. Я зітхнула з полегшенням хоча родичам винна багато грошей. На ел пошту я зразу ж отримала довідку про закриття. Все добре я користуюся зарплатною карткою ощад…
Далі після закриття карток я не видалила з телефону додаток приват 24 щоб бачити комунальні платежі отже зайшла подивитися 19 вересня.
Моя зарплатна картка все ще в переліку але не діюча і на ній -23991 (списання купу грошей 891, 3000, 15000, 5100) 19.09.19 Я подумала якась помилка адже це суми які я оплачувала 13 вересня. Почекала до кінця місяця думала щось з системою. Але на 1 число мені дорахували 477.37 за овердрафт. Виписки немає карта не діюча.
Як це так можливо. Це жах. Я ж всі гроші сплатила в приват. Ви просто знищуєте людей. Допоможіть благаю.
12 жовтня 2019, 17:39
Дозвольте нам розглянути Ваш випадок. Ми звернулись до Вас в особистому повідомленні, щоб уточнити Ваші контактні дані та допомогти у вирішенні питання.
З повагою, ПриватБанк.

12 жовтня 2019, 17:01
Ну тут все просто. Абсолютный бардак в когда то нормальном банке а после того как его скрысили Петя со командой  превратившийся в дурдом. Еще раз убеждаюсь что прав был когда стал закрывать абсолютно все в этом бедламе.
12 жовтня 2019, 17:58
А що раніше було краще? Чи Порошенко і тут гроші зарабляє? Хітріше коломойського в Україні немає нікого. Всі хто там працював всі і залишились. Змінилась лише форма власності. Виписку по карті взагалі не можливо зробити?
12 жовтня 2019, 18:46
Ні не можливо. Якщо стати на картку пише: Не можливо отримати виписку за цією карткою! Вона ж не діюча. Я пробувала поставити на неі гроші символічно 1 грн. теж не проходить. Боюся що якщо прийдеться іі відновити щоб виписку побачити, а це лише з моєі згоди тоді я вже нічого не докажу. Я вже нікому не вірю.
13 жовтня 2019, 14:36
Дуже цікаво) мені приват надав виписку з неактивної картки)) правда згодом виявилось що вона не моя)))) Не банк а пародія
13 жовтня 2019, 14:38
А чеки у вас є про оплату тих сум? Спробуйте у відділення звернутись з чеками.
13 жовтня 2019, 15:14
Є чек що є поставила на карту 43000 Чеки що проводила оплату немаю бо мені на тойчас вони не були потрібні. Карту я закрила з оо.оо балансом. А стягнуто гроші на 5 тий день після закриття. Виписку звісно небачу карта закрита. Неможливо отримати виписку по карті! Так пише коли на неі стати і хочеш відкрити. А чаки після закриття які можуть бути. Картка не активна.
13 жовтня 2019, 15:23
Да пародія... Цілий парадокс вийшов. Але так обідно за вересень місяць сплатила в приват 40000 кредитку і закрила іі. 10 числа. 46000 на зарплатну поставила щоб сплатити борги і нічого більше не мати з Приватом. Довідки маю про закриття. А тепер ще незнаю за що майже 25000.... Люди добрі це ж не кредитка шо щось там дорахували аби виясняти це є картка для виплат зарплатна без ліміту.
13 жовтня 2019, 15:43
P.S. коли я написала відгук на цьому сайті навіть не встигли ще розібратися в ситуаціі за декілька хв. На додаток пр24 прийшло повідомлення: На вашій Картці для виплат 5*09 є заборгованість у розмірі -24785.06 UAH. радимо погасити в найкоротші строки. По перше сума ще більша... немає пояснень звідки вона. А далі картки я цієі вже немаю я іі закрила про що свідчить ваша довідка про закриття з печаткою і підписом. Ну як же так можна... Просто жити нехочеться... Ось так наживатися можна прямо нагло і без пояснень. У мене враження що з мене аферистку роблять. Ну чому все так робиться...невже прості люди як скотина для вас.
13 жовтня 2019, 18:38
Интересно почему Вам жить не хочется. Живите долго и счастливо а приватбанковские мошенники пусть сдохнут. Требуйте полную информацию в отделении и тут же идите в суд
13 жовтня 2019, 21:12
Дякую?
14 жовтня 2019, 11:18
Дякую!!!
FenixUA
FenixUA
15 жовтня 2019, 12:04
Веб версія приват24. всі послуги-послуги-замовити довідку-виписка. - і можна по закритій карті побачити виписку.
16 жовтня 2019, 21:54
Всім добрий вечір. Сьогодні мені телеф. З банку Ситуація дуже непиємна. Після закриття картки далі були здійснені платежі при нульовому бболансі без моєі згоди. Складається враження що система ще раз провела платежі... Я так думаю. Вислали мені виписку по карті на ел пошту за моім проханням. Це все я побачила в виписці. У повідомленні так і вказано виписка по закритій карті для виплат що дуже цікаво. Вони погоджуються що карта все ж таки закрита. Вимагають негайноі сплати всієі суми майже 25 тис.грн. нікого не цікавить що я сама ставила гроші на картку провела платежі до закриття. Але гроші які стягнуті після закриття карти це є овердрафт ... Який я маю повернути. Пояснюють що у них був збій системи. Що я поспішила з закриттям карти картку потрібно закривати 5 числа а те що я 13 закрила сама винна. Можли ще більше б грошей стягли. Це є просто невиносимо що робиться. Ніхто нічого невіть не розбирається. Ім повернути гроші і все брала ти іх чи ні немає значення. Закрита картка чи ні з довідкою і печаткою про закриття теж немає значення. Ну як це так..... Боже люди благаю вас переводьтеся в інший банк з картками для виплат некажу вже за кредитки бо одного дня можите без своєі вини залізти в борги. Сервіс ненадійний доказати нічого неможна. Якщо подам до суду боюся що ще залізу в борги на адвоката і судові витрати. Немаю ніякоі віри. Божечку так важко на душі, Люди добрі це ж повний абсурд. Я відмовилася сплачувати я немаю таких грошей... Допоможіть що ж мені робити.