Відсутність спеціалістів та неповага

VKA91 12 жовтня 2019, 11:34
Я студент, і приват блокує карту вже 3-ій тиждень, бо я маю звітуватись за свої доходи через родичів. Надав інформацію про те що працював і пообіцяли зробити за 5 днів. Пройшов авторизацію я аж через 10 робочих днів фінмоніторингом, але банк особисто тепер перевіряє і вже загало 3 тиждень, заходив до 2-х відділень і менеджери дуже здивовані таким терміном, сказали звертатись до підтримки. Але підтримка окрім шаблонів нічого не відповідає, і це просто жах з ними спілкуватись, просиш одне, відповідають інше, коли попросити інформацію щодо правомірності, то в них взагалі ступор і вони знають лише одну статтю. Нехай менеджери і підтримка розберуться хто з них спеціалісти, бо в результаті окрім оформити карту ніхто нічого не знає. Бо знімати кошти за обслуговування карти вони вміють вчасно, а от послуги надати в останню чергу. Свинське відношення, не маю бажання більше тримати карту цього банку на майбутнє. Сподіваюсь отримати свої кошти все ж, а не просто подарувати «національному». Дуже гідна підтримка молоді.
12 жовтня 2019, 13:10
Нам шкода, що Ви зіткнулися з незручностями та окремо приносимо вибачення за те, що після спілкування з нашими спеціалістами у Вас залишився неприємний осад.
Дозвольте нам розібратися в ситуації. Ми звернулися до Вас в особистому повідомленні, щоб уточнити Ваші контактні дані.
З повагою, ПриватБанк.

12 жовтня 2019, 15:15
Если Вы получаете стипендию, то не обязаны отчитываться.
12 жовтня 2019, 21:55
К сожалению сказали, что даже в случае стипендии нужна справка из университета. И так как есть оборот по карте, нужно писать откуда деньги, то есть писать в заявлении, что я продавал телефон и велосипед, для покупки другого, глупо звучит, но факт.
13 жовтня 2019, 11:58
Бред просто. Вы же не госслужащий, и Вам декларацию о доходах не надо подавать.
14 жовтня 2019, 14:19
К тому же совершеннолетний, и в возрасте 20 лет с заблокироваными счетами проверяюсь на отмывание денег.
14 жовтня 2019, 15:07
Ну если «стипендия» - это отмывание денег, то лучше стоит задуматься о смене банка. и все
14 жовтня 2019, 15:20
Так и собираюсь сделать, но хочу дождаться чтобы отдали хотя бы то, что там есть. Обслуживаясь в другом банке аналогичную процедуру хоть и проходил, но за 3 рабочих дня, а не месяц.
Dartwerder
Dartwerder
15 жовтня 2019, 20:29
Мені деколи здається зо працівники банку в межах однієї філії чи відділення не знайомі між собою. Крім того абсолютно нівчому не проінформовані, крім звичайно терміналів свмообслуговування. А онлайн чат це взагалі жах... на моє питання чи відоображається рух коштів кредитної картки на основному банківському рахунку, мені ще потрібно було пляснити що кредитка привязується до банківського рахунку. Після чого оператор чату перестав відповідати.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Відсутність спеціалістів та неповага