Онлайн-помічник Олександр

vipslord 30 вересня 2019, 18:04
Моя ситуація така, що у виписці по рахунку є виписки на
ЕРШОВ МИКОЛА
ЕRSHOV MIKOLA

23.09 звернувся в онлайн чат.
Олександр пообіцяв мені, що все буде чітко, і що ситуацію виправлять.
Я кругом повинен бути як
ЄРШОВ МИКОЛА
або
YERSHOV MYKOLA
(ну + скорочення типу Yershov M...)

І знаєте що?! Тепер уже є в історії
Nikolai

Нормально?
Немає жодного діючого документу, де Микола утотожнюється Ніколаю. Так само як Ніколай не стане Ніколас, Ніком чи Клаусом в будь-якій іншій країні.
Звідки у банка таке взялось!? — Невідомо!

За сьогодні мене з"єднали з Дмитром, Микитою, Іриною, Анастасією.
Всі вони вели себе як овочі. Дайте їм більше прав, щоб вели себе проактивніше або найміть ще людей.
В решті зарплатню підніміть, що б хоч трошки були зацікавлені в задоволені клієнта.

Вимагаю в графу російською мовою записати моє ім«я як це було до Саши
YERSHOV MYKOLA
Це потрібно для того, щоб не було проблем з вашою російською транслітерацією в українській державі, яку ваші криворукі програмісти не можуть виправити за 2 роки.

У вас є мій номер. Можу стати консультантом з програмування або допомогти найняти програмістів-випускників коледжу, що справляться з такою задачою одразу. Бо ваші кадри, схоже, не дотягують навіть до рівня випускника коледжу. Якщо у них немає задачі, тоді проблема у ваших менеджерах, що не можуть створити заявку та донести її чітко до розробника. Якщо вам треба сформувати баг, щоб ви подали його програмісту, то не соромтесь. Зверніться. Я в десятий раз сформую репродюс сценарій, актуальний та очікуваний результат. А також запропоную як розширити можливість валідації, щоб зберегти комфорт для поточних і розширити для інших користувачів.
30 вересня 2019, 18:48
Ми звернулися до Вас в приватних повідомленнях, щоб уточнити деталі ситуації, і вирішити питання.

30 вересня 2019, 19:40
Не нравится Вам Ваше имя на русском языке транслитом)))))
30 вересня 2019, 20:19
Мені подобається моє ім"я на будь-які мові. Мені не подобається коли не офіційний варіант, інтерпретований іноземною транслітерацію не дає мені шансу користуватись усіма послугами.
30 вересня 2019, 21:06
Я шутил, я понимаю.У меня тоже приват ФИО не правильно написал у себя в базе транслитом, по украински правильно.
1 жовтня 2019, 0:59
Я вас понимаю. Мне тоже не нраится моё имя, и что? Но меня тоже удивляет, что они к Вам обратились во множественном числе, назвав имя во множественном числе (если это не опечатка с вашей стороны).
1 жовтня 2019, 11:39
Мені подобається моє ім"я. Воно моє. Тут все ок )
У них бардак в системі. Немає зворотнього зв"язку та слабенька комунікації.
Моє питання двічі вирішували у відділенні. Але це ж не нормально, що у 2123 році треба пішки вирішувати питання.
Я їм пояснюю, що імена не перекладаються на іншу мову.
Пояснюю, що Горобець так і буде Горобець. Горобець не стане Воробей.
А у них Микола чомусь стає Николай.
Николай також подобається і все ок, але не коли від цього залежить моя змога користуватись усіма платіжними системами.
2 жовтня 2019, 1:04
Что хотят то и творят. Нет у них единого стандарта… :(
Плюсую за отзыв
24 жовтня 2019, 12:26
100 годин онлайн-спілкування. 10 онлайн-помічників і лише один професіонал Микола-Николай вирішив мою проблему.
Безмежна шана таким працівникам приватбанку.