Банкомат не видав гроші, але списав їх з рахунку (((

rostiikan 30 вересня 2019, 11:07
29 вересня хотів зняти гроші (1000 грн.) з карти ПриватБанку в банкоматі банку Аваль, банкомат довго «думав», після чого повернув картку, але грошей так і не видав. Одразу ж після цього мені прийшло повідомлення, що кошти з рахунку списано. Я зателефонував на гарячу лінію ПриватБанку, пояснив ситуацію і консультант оформила заявку на повернення коштів, сказала, розглянуть протягом 5-7 днів, а вже ввечері отримав повідомлення, що вирішення даного питання займає від 45 до 120 днів. Це жах!!! Я не розумію, чому я повинен терпіти незручності через неналежну роботу банків… Про результат відпишусь додатково.
30 вересня 2019, 12:32
Регламент розгляду заявки становить до 120 днів з моменту її реєстрації. Ці терміни строго встановлені платіжною системою, щоб у всіх сторін оскарження був час зібрати потрібні документи. І разом з тим, ми докладаємо максимум зусиль, щоб рішення було позитивне для Вас.

30 вересня 2019, 16:44
Уважаемый автор! я конечно понимаю Ваше недовольство..но какое отношение имеет приват к тому, что вы снимаете деньги с АВАЛЬ БАНКА? деньги списал аваль, а не приват. к чему ваше недовольство выражено на просторе приват банка..мне лично не понятно. актуальнее было бы если сей замечательный текст вы написали в отзывах о альфа банке
1 жовтня 2019, 9:20
Гроші знімались з карти ПриватБанку в банкоматі Аваль тому і претензія написана до ОБОХ банків. Мене як користувача не повинно хвилювати процедура «розборок» між банками і вияснення хто і де з них накосячив, це мої чесно і важко зароблені гроші і моя думка, що користувач не повинен терпіти ці незручності. І до речі, зі слів знайомих, в цей день і час в багатьох клієнтів ПриватБанку виникали подібні проблеми, як банкоматах інших банків так і в Приватовських.
1 жовтня 2019, 12:53
Не накручивайте себя.Я тоже снимала с карты Привата в банкомате другого банка, Пивденный.Деньги, вернут, раньше, где-то через 3-5 дней, просто я заметила через 18 дней возврат, вернут без СМС извещения о возврате, внимательно следите за историей выписок.Я никуда не обращалась, не было возможности написать заявления-не писала, но моя карта в банкомате была зафиксирована, и после инкассации деньги появились, а я увидела случайно возврат денег. https://minfin.com.ua/company/privatbank/review/124091
1 жовтня 2019, 13:01
Когда вернут,не забудьте вернуться сюда и написать об этом,других успокоить.
1 жовтня 2019, 18:02
Обов'язково!
vipslord
vipslord
30 вересня 2019, 18:18
На жаль, сам зустрічався з такою проблемою. Є дійсно легенда, що софт для банкоматів написано 100 років тому і вони дійсно так працюють, що спочатку знімають всю суму, а потім дивляться є гроші в ньому чи немає.
8 жовтня 2019, 11:38
Вы ответили сами на свой отзыв банкомат другого банка
чем виноват ПБ?
вам создал неудобства тот банк, а ваш банк пытается решить вопрос
8 жовтня 2019, 15:00
Звідки у Вас інформація, що в моєму випадку саме вина Авалю, а не глюк Привату?
17 жовтня 2019, 10:51
Что бы снять деньги тот банк которого банкомат отправляет запрос в ПБ. В ПБ запрос пришел об успешной транзакции, след и списание без автовозрата.
10 жовтня 2019, 15:32
Jokets, из личного опыта знаю, что банк«виновник»отправляет к банку держателя карты клиента.
17 жовтня 2019, 10:53
Ну тут тот ничего не может сделать если держатель карты к ним заявится все логично. Автор оставляет заявку своему банк, тот в свою очередь через МПС запрос в банк где снятие было Только видимо нашему автору все равно что косяк не ПБ
17 жовтня 2019, 16:00
Цілком правильно, мені абсолютно всеодно якого банку в даному випадку був косяк, головне щоб я як клієнт не відчував незручності через банківські косяки, але нажаль вже пройшло більше як півмісяця, а СВОЇХ коштів я ще так і не отримав(
19 жовтня 2019, 8:44
Мб тогда и ПБ забить болт на ваш вопрос ведь это ошибка другого банка? Ещё раз повторяюсь как и другие люди, неудобство из-за другого банк, а ваш банк отстаивает ваши интересы, но есть правила согласно которых это происходит - МПС виза/мастеркард.
18 жовтня 2019, 23:01
Уважаемый автор, я так понимаю, что вы не отдаете отчет произошедшей ситуации, и  ведете себя как всем миром обиженный  малый ребенок. деньги ваши тяжело заработанные вы снимали в банкомате другого банка. ДРУГОГО!!! в то время как приват отстаивает ваши интересы чтобы как можно быстрее вернуть вам деньги с аваля - вы тут устраиваете не пойми что, и обвиняете чуть ли не каждого комментатора. таким как вы я бы ф%г что вернула.
21 жовтня 2019, 10:08
Проаналізувавши ваші дописи на цьому сайті можу припустити, що ви якраз та працівниця ПБ, яка «шалено» відстоює інтереси клієнтів банку і всіх тут «навчає» фінансової грамотності. Успіхів вам!
21 жовтня 2019, 14:23
Но согласитесь что в этой ситуации по делу же комментарии

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Банкомат не видав гроші, але списав їх з рахунку (((