Відгук і питання

serpro 26 вересня 2019, 2:36
Чудовий банк!

Питання: якщо у мене є два мобільних номера, і на одному із них я є зареєстрований в Приват24 (маю там карту для виплат), чи можу я прийти у відділення і на тіж самі паспортні дані відкрити собі нову карту, але на інший номер телефону? Тобто, по-суті, отримати два аккаунти у Приват24?

Нічого протизаконного ;) Просто номером на якому є аккаунт в Приват24 я не користуюсь, а карта мені потрібна ще максимум до березня 2020 року (якраз стане недійсною). Ось і я хочу зараз отримати на новий номер нову карту з IBAN і PayPass :)))
26 вересня 2019, 10:06
Мати два акаунти немає можливості.
У разі, якщо Ви не користуєтесь старим номером, достатньо підтвердити Ваш новий номер телефону в банкоматі або терміналі самообслуговування ПриватБанку.
Вставте карту в банкомат, введіть PIN-код карти
Ви знайдете меню «Мої налаштування» — «вказати основний (фінансовий) телефон».
Введіть Ваш номер телефону, який бажаєте зробити фінансовим, на Ваш номер надійде смс (одноразовий пароль).
Після внесення номера в базу, його можна буде використовувати в Банку.

Toxa David
Toxa David
26 вересня 2019, 8:34
В банкомате или в отделении банка можно изменить финансовый номер телефона. В отделении банка можно дополнительно выпустить (до 5шт.) или заменить карточку банка бесплатно. Можно заказать банковскую карточку платно со всеми наворотами. В отделении банка можно и изменить финансовый номер и перевыпустить карточку. :-) https://privatbank.ua/ru/platezhnie-karty В нашем банке Вы можете выбрать личную пластиковую карту для любых целей и по любой цене: от недорогих мгновенных карт до карт класса Premium.
Алексей Клименко
Буква Ґ
26 вересня 2019, 9:12
У животных привязка до ИНН
26 вересня 2019, 9:13
Два аккаунта на одно физлицо - маловероятно, а вот изменить финансовый номер - без проблем...
corsww
corsww
26 вересня 2019, 9:22
Автору. Абсолютно ничего противозаконного. Либо в отделении привязываете номер который пожелаете. Либо в ближайшем банкомате или терминале привата. В меню изменить номер. На любой который пожелаете.
mlp711141
mlp711141
1 жовтня 2019, 1:43
Я бы не советовал контактный номер делать финансовым из-за опасности спуфинга с целью угнать номер или без таковой цели.