Отправили деньги в некуда

Shasta1234 23 вересня 2019, 15:40
6.09.2019 оплачував в интернети в суме 3389 грн, на сайте где делал оплату, вибило ошибка оплати, за то приват снял деньги и отправил внекуда, позвонил на сайт сказали что деньги неполучали и видели что била неудачна попитка оплати придлогал им виписку что прислал приват но они сказали что там нечего нивидно куда отправили деньги єтот горе банк, позвонил в приват сказали ждать от40 до 120 дней, мошеники хватить дурить людей, почему я должен свой чесно заробление деньги ждать такое время,єто ваша ошибка что у вас система глючит,єто ви отправили деньги внекуда, верните деньги
23 вересня 2019, 16:33
Правила оскарження транзакцій суворо регламентовані платіжною системою. Регламент розгляду заявки становить до 120 днів з моменту її реєстрації, щоб у всіх сторін оскарження був час зібрати потрібні документи. І разом з тим, ми докладаємо максимум зусиль, щоб рішення було позитивне для Вас.
Ви можете допомогти нам в цьому. Якщо Ви ще не надавали документи, надайте, будь ласка, наявні у Вас: чеки, скріни, листування з магазином або банком, в якому була операція на chargeback@privatbank.ua, в темі вкажіть, будь ласка, номер заявки. Це допоможе збільшити шанси на оскарження операції, щоб вона була закрита на Вашу користь.