Ольга Чепур 17 вересня 2019, 10:36
Доброго дня, звертаюся до вас я, Чепур Ольга Сергіївна, яка проживає за адресою:88018 м.Ужгород, вул. Минайська 6/63, тому, що виникли непорозуміння в обслуговуванні кредитної картки «Універсальна голд» в Приватбанку згідно договору номер SAMDN56000020690390. Наданний час просрочених заборговонестей по карті немає але банк висиавив до сплати всю суму кредиту або 50% суми інакше будуть прийняті радикальні дії та виїзд кредииних експертів за адресою проживання. Ще ситуауія незрозуміла тим, що працівники різних відділів та в офісі банку надають дуже різну інформацію стосовно обслуговування договору. Одні кажуть, що все добре, а інші вимагають внести 6340 грн.для вирішення ситуації. Також працівники кол-центру чинять на клієнтів психологічний тиск, насилля та залякування. Прошу розібратися в цій ситуації та провести перевірку в банку та відділеннях банку, бо немає злагодженої дії в донесені інформації до клієнтів. З повагою до вас та надією у вирішенні питання.
PrivatBankQM 17 вересня 2019, 12:31
Доброго дня!
З повагою, ПриватБанк.

MykolaA
MykolaA
17 вересня 2019, 11:03
« працівники різних відділів та в офісі банку надають дуже різну інформацію стосовно обслуговування договору.» - зайдіть у відділення та подайте письмову заяву з конкретними запитаннями по договору. Отримайте письмову відповідь.
ida777
ida777
17 вересня 2019, 11:44
Тут тонкий момент.Кредитный лимит в любом случае вам обнулят,когда погасите.На психологическое давление не обращайте внимание.Гасите все законно в срок и никто никуда к вам не выедет.Другой вопрос,что приват потом просто может отказать в обслуживании,это да.
Toxa David
Toxa David
17 вересня 2019, 12:38
Настораживает фраза: «На данний час просрочених заборговонестей по карті немає» — возможно вы не все договариваете и была просрочка по оплате кредита (которую вы потом погасили) или выход из льготного периода по карте, вот приват и имеет право настаивать на «сплате всей суммы кредиту или 50% суммы» согласно условий договора. Если вы уверены в своей правоте, то продолжайте четко соблюдать условия договора, если нет то попробуйте договориться с банком. Выписку со счета с суммами погашения и главное с датами зачисления этих сумм, я бы вам посоветовал в любом случае взять в банке и внимательно изучить. Без этого нельзя быть на 100% уверенным, что с вашим кредитом все хорошо и претензии банка беспочвенны.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Не має злагодженої роботи між відділами банку та рівня володіння інформацією між працівниками