Списали кошти з карти

Besondeder 16 вересня 2019, 13:30
Постійно приходять повідомлення з банку про зняття коштів на суми 6500 і 5999,35. При чому декілька разів. В підсумку на карті -25 000 (МІНУС ДВАДЦЯТЬ П'ЯТЬ ТИСЯЧ!!!!!!!!!!!). І це при умові, що єдиною операцією з картою, за останній час, було лиш поповнення мобільного рахунку телефона (нічого не оплачували і не купували). На гарячій лінії оператор розповів про якийсь збій оплати в pos-терміналі… ДЕКІЛЬКА РАЗІВ… НА ВЕЛИКІ СУМИ ГРОШЕЙ… В РЕЗУЛЬТАТІ -25000!!! Якщо ситуація буде зберігатись, будемо вимушенні повідомити правоохоронні органи про даний факт, як махінацію і будемо звертатись з позовом до суду… Сподіваюсь, відповідальні люди прочитають, а клієнти банку зрозуміють…
16 вересня 2019, 14:19
Приносимо вибачення за завдані незручності.
Дозвольте відмітити, що наші спеціалісти прикладають максимум зусиль, щоб вирішити дане питання якомога скоріше.
З повагою, ПриватБанк.

corsww
corsww
16 вересня 2019, 13:48
Ну я человек с фантазией. Поэтому предположу, что приват тупо хакнули и все. Но они же никогда не признают что их так называемая суперпупер безопасность которой они атк кичатся просто напросто пустой звук. Шума много толку мало.
Dartwerder
Dartwerder
21 вересня 2019, 15:44
Никто его не хакал!!!!! Просто таки надо было!!!! И шо ви хотели?- привет от бени
Филипп Филиппович
Филипп Филиппович
16 вересня 2019, 20:24
Якщо ситуація буде зберігатись,
============

Зберігатись ситуация не будет, начнут ещё насчитывать проценты.
Обратитесь письменно в банк с требованием восстановить баланс на счету и параллельно заявление в полицию о мошенничестве и признании вас потерпевшим.