Відділення в я кому НЕРЕАЛЬНО оформити карти!!!!!!

yuliaderkach 2 вересня 2019, 13:51
Відділення за адресою: Київ, пр-т Науки, 4/2
Звернулась у відділення банку, для оформлення карти для виплат.Пояснила, що це для особистого користування.Я хотіла саме карту для виплат, не Універсальну, але знала що вони йдуть «в комплекті». Мені ВІДМОВИЛИ у видачі карти, пояснивши це тим, що на карту для виплат необхідні реквізити з роботи, з пенсійного тощо.АЛЕ коли я звернулась у інше відділення Приват Банку карту отрмила за 10 хв.Поясніть, чому так? Чому банк один, а умови різні?
Потім, через 3 тижні мені необхідно було оформити корпоративну карту, знову звернулась на це ж відділення!!! мала при собі всі реквізити, особисті документи, відсиділа чергу (30 хв), і коли потрапила до спеціаліста, то мені сказали, що вони не займаються корпоративними картами і треба звернутись до керівника відділення.АЛЕ і його на місці не було!!! сказали, що він на зустрічі і коли буде не відомо!!! Тепер я змушена знову виділити час для того щоб звернутися на інше відділення!!!
2 вересня 2019, 14:57
Доброго дня!
Описана Вами ситуація не є нормою та потребує ретельної перевірки. Ваше питання вже розглядають фахівці. Ми прагнемо вирішити його в найкоротші терміни. Про рішення Вам повідомлять відразу, як тільки будуть результати. Дякуємо за розуміння.

MykolaA
MykolaA
2 вересня 2019, 14:41
Для чого терпіти такі муки - це не єдиний банк в Україні.
Буква Ґ
Буква Ґ
2 вересня 2019, 15:09
В  комплекте это называется навязывание услуг. Щеня-банк вон мне пытался втюхать аж 3 карты до 1, но чот их попустили

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Відділення в я кому НЕРЕАЛЬНО оформити карти!!!!!!